Prodej stavebního pozemku o výměře 1002 m2 v obci Velké Popovice

Velké Popovice

7 400 000 Kč

Mám zájem

V klidné, okrajové části obce Velké Popovice nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek o výměře 1002 m2. Obec se nalézá 24 km jihovýchodně od Prahy.

Mírně jižně svažitý pozemek se nachází v ulici Nová Lipová v nové zástavbě rodinných domů na západním konci obce se známým pivovarem. Pozemek parcelního čísla 69/44 je plně zasíťován – elektřina, plyn, voda, kanalizace a dle územního plánu zastavěná plocha objektu nesmí překročit 250 m2, maximální výška 10 m – dvě nadzemní podlaží plus podkroví a minimální procento zeleně je stanoveno na 60%. Příjezdová komunikace je v majetku obce.

Jen pár minut chůze od pozemku je autobusová zastávka PID a linkou 363 se dostanete na metro Opatov. V obci naleznete vše potřebné – mateřská škola, škola, pošta, zdravotní středisko. Velká nákupní zóna v Čestlicích je pouhých 14 km vzdálená. Velké Popovice jsou součástí turistického regionu pohádkového Ladova kraje s mnoha akcemi v průběhu celého roku. V roce 1993 byl vyhlášen přírodní park Velkopopovicko o ploše 22 km2 s cílem zachovat ráz krajiny s výraznými přírodními a estetickými hodnotami.

V případě zájmu o tuto nemovitost jsem samozřejmě k dispozici.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
7 400 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právních služeb
Město
Velké Popovice

Kontaktujte svého makléře