Prodej stavebního pozemku o výměře 2 086 m² v obci Janov nad nisou

Janov nad Nisou

4 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji soubor stavebních pozemku o celkové výměře 2 086 m² v obci Janov nad Nisou. Pozemek je situovaný v ul. Hraničná. Dle regulativ obce, se pozemek nachází v aktuálním uzemním plánu jako bydlení v rodinných domech (BV). Koeficient zastavěnosti je max 25% – z toho hlavní objekt nejvýše 220 m². Pozemek sousedí s potokem Bíla Nisa (JEDNÁ SE O ZÁPLAVOVOU OBLAST) ačkoliv se na pozemku nikdy záplava nevyskytovala. Na pozemku se nachází rekreační objekt v dobré kondici s číslem popisným, zahradní domek, dřevěný seník a stavební buňka s verandou.

Na pozemku je zavedena elektřina, plyn, odpad je momentálně řešen trativodem a jímkou, voda je řešena studnou. V hlavním výkresu územního plánu, je znázorněn návrh vedení kanalizace a vodovodního řádu v blízkosti pozemku.

Pár minut chůze je autobusová zastávka, ze které vás přemístí autobus do skiareálu Bedřichov v rozmezí 10 min. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Rýnovice, která je vzdálená 10 min cesty autem. Lokalita Vám nabízí mnoho přírody, procházek a cyklostezek. Vřele doporučuji prohlídku.
s financováním vám moc rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě více informací nebo zájmu o prohlídku, kontaktuje makléře nabídky.


Celková cena
4 500 000 Kč
Město
Janov nad Nisou

Kontaktujte svého makléře