Prodej vícegeneračního rodinného domu, Psáry, ulice Psárská, 922m2

Psárská, Psáry

17 300 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme exkluzivně k prodeji vícegenerační rodinný dům se zahradou a garáží v obci Psáry, okres Praha západ.
Dům se nachází v centru obce Psáry. Jedná se o vícegenerační rodinný dům. Původní nemovitost byla rozšířena o přístavbu do dnešní podoby.

V podzemním podlaží se nachází prostorný sklep sloužící částečně jako technické zázemí – je zde umístěn plynový kotel a kotel na tuhá paliva (v zástupném provozu), dále bojler a vodárna. Zbylá část sklepa je velmi prostorná, je možno jej využít jako skladovací prostor o celkové velikosti cca 34 m2.

První nadzemní podlaží lze využít jako dvě bytové jednotky, kde má každá bytová jednotka svou kuchyň a sociální zařízení.
Druhé nadzemní podlaží /podkroví/ je velmi prostorné, taktéž disponuje svou kuchyní a sociálním zařízením, dále je zde velký obývací pokoj, tři menší pokoje a balkon.

Dům má připojení elektrické energie (elektřina je v mědi), plynu a vody na obecní vodovod a kanalizaci, na pozemku jsou dvě studny s hloubkou cca 6m, bez rozboru vody, sloužící k zalévání. Střecha je zateplená tepelnou izolací Orsil. Nová Eurookna jsou v celém domě.
Na pozemku se nachází kolna na palivo a nářadí, není zapsána na listu vlastnictví, majitelé jednají se stavebním úřadem.

Na pozemku je dostatek prostoru k parkování několika aut. Na zahradu vede malý můstek přes potok s regulovaným korytem. Dům je umístěn na kraji plochy Q100. Základy opěrné zdi domu jsou pod úrovní dna potoka. Na udržované zatravněné zahradě se nachází skleník, ovocné a okrasné stromy.

Nemovitost se nachází u centra obce s výborným dopravním spojením do Prahy a zároveň s rozsáhlými lesy, které začínají „téměř“ na druhé straně ulice. Nedaleká vyhlášená pekárna Laguna je oblíbenou zastávkou všech místních i přespolních. Nově postavená základní škola v Dolních Jirčanech je vzdálena asi 1 km. Nákupní centra jsou v Jesenici. Budoucí zastávka metra D v Písnici.


Celková cena
17 300 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu
Ulice
Psárská
Město
Psáry

Kontaktujte svého makléře