Prodej vily v Ústí nad Labem. Dva byty (340 m2), pozemek celkem 5.500 m2. Samostatná dvougaráž.

Blahoslavova, Ústí nad Labem

27 000 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení nabízíme jedinečnou vilu postavenou v roce 1904. Vlivem času a politických změn se z této úžasné stavby stala ruina, kterou zakoupil nynější majitel v roce 2007. Poté byla kompletně a citlivě zrekonstruována dle dobových výkresů a fotografií firmami renovujícími města Drážďany a Berlín. Mimo obvodových zdí je zde vše nové. Vnitřní dispozice tvoří dvě samostatné, oddělené bytové jednotky. Přízemí má samostatný vchod, prostornou ložnici, obývací pokoj, další dvě místnosti, WC, koupelnu a menší kuchyni. Původně určeno pro ostrahu a správce. V prvním a druhém patře je umístěn hlavní obytný prostor. Honosná společenská místnost s výstupy na terasy, jídelna, samostatná kuchyně, šatna, mramorová koupelna s toaletou, vchod do zimní zahrady. První a druhé patro spojuje široké schodiště z italského mramoru. Zde je umístěna pracovna, ložnice s balkonem a mramorová koupelna s vanou a toaletou. Všechny místnosti mají podlahové topení s porcelánovou dlažbou. Jsou zařízeny nábytkem a křišťálovými lustry Preciosa. K objektu rovněž patří dvougaráž 43 m2 stojící na samostatném pozemku u paty domu. Hlavní vchod do vily je z druhého patra z parkovací plochy, a to po 5 m širokém a 10 m dlouhém, dominantním schodišti.
Z vily stojící v kopci nad řekou Labe je přímý, nerušený, impozantní výhled na hrad Střekov. K objektu patří rozsáhlé pozemky o celkové výměře 5500 m2, které jsou z části udržovány. Proběhly přípravy na stavbu vyhřívaného bazénu a skleníku. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem, má vlastní domovní čistírnu odpadních vod napojenou na obecní kanalizaci. Díky použití nejnovější technologií je vila energeticky velmi úsporná. Současné náklady na topení a veškerý provoz nepřesahují 15.000 kč měsíčně. Dům je pod trvalým dohledem ostrahy.
Vila je již vystěhována a připravena k prodeji. Zařízení a nábytek který je obsahem této fotodokumentace, je součástí nabídky.
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si prohlídku a případně zjistit další podrobnosti.


Celková cena
27 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem vlastnictví k nemovitosti.
Ulice
Blahoslavova
Město
Ústí nad Labem

Kontaktujte svého makléře