Pronájem bytu 2kk, s velkou terasou a balkonem na Praze 5-Košíře

Kvapilova, Praha

18 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Exkluzivně nabízím velkoryse řešený byt o velikosti 68m (50 m2 byt + 17 m2 terasa + 1 m2 balkon), nacházející se v klidné části Praha 5 – Košíře.
Byt je připraven k nastěhování a zůstává vybaven tak, jak vidíte na fotografiích a 3D skenu. V předsíni je praktická vestavná skříň a praktický botník. Koupelna disponuje jak vanou tak i sprchovým koutem, je zde podlahové topení a wc je odděleno od prostoru koupelny. Byt může být dispozičně pojat jako 1+1 nebo jako 2kk. V jedné ze dvou místností se nachází prostorná kuchyňská linka se spotřebiči (lednice s mrazákem, varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, pračka), zároveň je zde vstup na velkou terasu o velikosti 17m. Druhá místnost je vybavena gaučem, skříní, psacím stolem, TV stolkem a konferenčním stolkem. Z této místnosti je vstup na balkon.
Jak balkon, tak terasa dávají bytu další rozměr: obyvatelům bytu umožňují trávit čas i venku, na čerstvém vzduchu, pěstovat si zde bylinky nebo zeleninu, grilovat či relaxovat. Okna jsou orientována na 3 světové strany (jih, sever a východ), což zajišťuje v bytě dostatek světla. Zároveň komfort případného zastínění umožňují, jak vnitřní žaluzie, tak elektricky ovládané venkovní rolety.
Nedaleko bytu se nachází rozlehlý Přírodní park Košíře-Motol (Cibulka), kde můžete trávit chvilky odpočinku při procházkách v přírodě nebo vyrazit na kolo. Dále jsou nedaleko tenisové a squashové kurty (Cibulka, Šmukýřka) nebo golf v Motole. Do Prokopského údolí 15 min. Byt se nachází v oblasti s plnou občanskou vybaveností (k dispozici je mateřská a základní škola, také německá škola v Jinonicích, střední a vysoké školy taktéž v dosahu prostřednictvím MHD a do FN Motol je to cca 15 minut MHD či autem) a snadným spojením do centra pomocí MHD (nedaleko je zastávka autobusu č. 123, stanice metra Jinonice, taktéž železniční zastávka Praha – Cibulka).
Pokud vás byt zaujme, kontaktujte mě, prosím, na telefonním čísle a naplánujeme osobní prohlídku bytu. Před samotnou prohlídkou nepřehlédněte virtuální 3D prohlídku.


Celková cena
18 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ energie a služby celkem 4.297,- Kč (1.260,- elektřina, 2.000,-Kč plyn, 1.037,-Kč voda, úklid, odpad)
Dispozice
2 + kk
Ulice
Kvapilova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz