Pronájem bytu 3+1 115m2

Masarykovo nábřeží, Praha

50 000 Kč za měsíc

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu reprezentativní byt 3+1, 115m2, v secesní budově s výtahem na Masarykově nábřeží. V celém domě byly při citlivé rekonstrukci obnoveny původní architektonické prvky fasády a vnitřní výzdoba. Celá přestavba byla realizována s uživatelskými standardy moderní doby.

Dům se nachází v bezprostřední blízkosti budovy Mánes, Slovanského ostrova s Žofínem, Národního divadla a Tančícícho domu. Bydlíte v jedné z nejkrásnějších částí centra Prahy. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Je to výborné místo pro život ve čtvrti plné restaurací s mezinárodní kuchyní, kaváren, bister, obchodů a nejrůznějších služeb. V místě jsou mateřské, základní, střední i vysoké školy a nedaleko je známé francouzské Lycee Francais de Prague. Pár minut chůze od domu je zastávka tramvaje Jiráskovo náměstí a stanice metra Karlovo náměstí, odkud je snadná dopravní dostupnost po celé Praze.

Interiér bytu tvoří kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, prostorný obývací pokoj, dvě samostatné ložnice, vstupní hala, jedna koupelna s vanou a toaletou, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Třetí toaleta se nachází v chodbě. Výhled z obývacího pokoje i kuchyně je na nábřeží Prahy a výhled z obou ložnic je do zeleně vnitrobloku. Na podlahách jsou parkety. Vytápění je v domě řešeno centrálně. Elektroměr bude převeden na budoucího nájemníka. Měsíční nájemné je 50 000,- Kč a zúčtovatelné měsíční zálohy na služby jsou 5000,- Kč. Kauce na zařízení a vybavení bytu činní 100 000,- Kč. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.


Celková cena
50 000 Kč za měsíc
Dispozice
3 + 1
Ulice
Masarykovo nábřeží
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře