Pronájem kanceláře 29m2

Heřmanova, Praha

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nebytový prostor 1+kk v suterénu nově zrekonstruované budovy. V luxusní rezidenci Heřmanova 562, v Praze 7 – Holešovicích byly při citlivé rekonstrukci obnoveny původní architektonické prvky fasády a vnitřní výzdoba. Přestavba celé budovy byla realizována s uživatelskými standardy moderní doby. V domě je bezpečnostní systém, rychlý internet, magnetické zámky apod. 

Tato část Holešovic sousedí s Bubenčem a je jednou z nejatraktivnějších čtvrtí Prahy s výraznou uměleckou atmosférou. Nachází se zde Národní Galerie Praha, Veletržní palác a Akademie výtvarných umění. Je to výborné místo pro život ve čtvrti plné obchodů, kaváren, restaurací, bister, kancelářských budov a nejrůznějších služeb. V blízkém okolí je nedávno dokončené obchodní centrum Stromovka, mateřská, základní i střední škola, zdravotnická zařízení a dva rozsáhlé parky. Do pěti minut chůze jsou zastávka metra C Vltavská a zastávky tramvají na Strossmayerovo náměstí, ze kterého je vynikající dopravní dostupnost po celé Praze.

Nebytový prostor se skládá z místnosti s vestavěnými skříněmi, kuchyňského koutu s plně vybavenou kuchyňskou linkou, předsíně, samostatné toalety, koupelny se sprchovým koutem a pračkou/sušičkou. Vybavení a zřizovací předměty jsou v nejvyšší kvalitě: lité podlahy terazzo, dubové parkety, bílé bezobložkové interiérové dveře, koupelna Senesi. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a odběrné místo bude převedeno na budoucího nájemníka. Kauce na vybavení a zařízení činí 30 000,-. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.


Celková cena
0 Kč za měsíc
Ulice
Heřmanova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře