Pronájem kancelářských prostor

Samcova, Praha

60 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory na rohu ulice Petrská a Samcova, Praha 1. Tyto velkorysé prostory o výměře 188 m2 ve 2. patře domu s výtahem svými francouzskými okny s výhledem na Petrskou věž nabízí to pravé zázemí pro Vaši firmu a vyjímečné místo pro jednání s klienty.

K dispozici Vám jsou 4 vzájemně propojené kanceláře, kuchyňka, sociální zařízení, recepce, 2 menší místnosti (jedna z nich byla využívána jako servrovna a druhá pro přípravu velkoformátových tisků/archiv), světlá chodba, balkon s výhledem do vnitrobloku. Prostory jsou nově vymalovány, parkety ve všech kancelářích prošly renovací. V suterénu je rovněž k dispozici skladovací místnost o velikosti 4m2. Budova se nachází v pěší vzdálenosti od stanice metra Nám. Republiky a Florenc. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Cena 60.000 Kč + DPH / měsíc (cena nezahrnuje měsíční služby 3.000,–; dále převod el.energie a plynu na nájemce). Prostory jsou volné ihned, jistota (kauce) ve výši 1 měsíčního nájmu, provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.


Celková cena
60 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Ulice
Samcova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Vítková

Bc. Jana Vítková

jana.vitkova@re-max.cz