Pronájem obchodních prostor / kadeřnický salón, Radlická, Praha 5

Radlická, Praha

27 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k přenechání fungující Beauty salon se zaměřením na kadeřnické a kosmetické služby. Jedná se o nebytové prostory o celkové výměře 97,4m2 se dvěma výlohami a přímým vstupem z ulice Radlická, umístěné v přízemí činžovního domu, přímo u stanice tramvaje Křízová.
Dispozice prostor je rozdělená do části určené na kadeřnický salon – čtyři kadeřnická křesla, 2x mycí box. Samostatnou místnost se sprchovým koutem tvoří pracoviště kosmetiky/masáží. Dále v další samostatné místnosti je možnost umístit další pracoviště např. pro manikúru apod. V prostorách je vytvořeno zázemí pro zaměstnance, kuchyňská linka, ve které je umístěný i plynový kotel pro vytápění a ohřev teplé vody, dále 2x wc (pro zaměstnance a klienty), další sprchový kout, místo pro pračku a sušičku a recepce, umístěná ve vstupní hale. V prostorách je funkční zabezpečovací systém, včetně bezpečnostních kamer.
Salon je kompletně zařízený bez nutnosti dalších investic. Po dohodě lze převzít i obchodní značku, webové stránky apod. Salon má vynikající hodnocení na Google, ale i od společnosti L´Oreal Professionnel – Salon Expert.
Převod smluv na dodávku el. a plynu na nájemce. Zálohy na vodu a odpad 2tis. Kč měsíčně.
Lokalita je dobře dostupná tramvají, zastávka tram Křízová přímo před provozovnou, pěšky na metro Smíchovské nádraží přes lávku cca 5min. chůze. Parkování v okolí pouze na ulici.
Prostory možno převzít se zařízením a vybavením. Požadované odstupné 400 000,- Kč.


Celková cena
27 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ odstupné 400 000,- Kč za vybavení a st. úpravy
Ulice
Radlická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz