REZERVACE Pronájem prostorného 3+kk s terasou, šatnou a parkováním, Holubice, Kozinec, Praha – západ

Platanová, Holubice

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

REZERVOVÁNO Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3 kk v lokalitě Holubice.
Nepřehlédněte, prosím, 3D sken nemovitosti, kde si byt můžete detailně prohlédnout před samotnou prohlídkou.
Tento byt se pyšní mnoha výhodami, které z něj činí skvělé místo k bydlení. Disponuje terasou, kde si můžete užívat příjemné chvíle a obdivovat krásný volný výhled do zeleně. Uvnitř bytu najdete šatnu, která vám poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci. Venkovní i vnitřní rolety zajišťují soukromí a příjemný stín v horkých letních dnech. V bytě se nachází také vestavná skříň a mnoho dalších úložných prostor, které vám usnadní ukládání a organizaci věcí.

Tento byt je plně vybaven nábytkem a navíc zahrnuje pračku, sušičku a internet zdarma. To vám umožní pohodlné a moderní bydlení bez nutnosti investovat do vlastního vybavení. Parkování je možné přímo u domu a je zde také společná kolárna pro uskladnění vašich jízdních kol.

K nastěhování bude připraven v průběhu ledna 2024.

Obec Holubice nabízí vynikající občanskou vybavenost. V blízkosti bytu najdete školu, školku, lékaře, zubaře, restauraci, obchod, vinárnu, jízdárnu a hřiště pro děti. V okolí je také autobusová zastávka, která je vzdálena pouhých 5 minut chůze. Díky spojení do Prahy metrem Bořislavka, které trvá pouze 25 minut, a možnosti dojet do centra Prahy autem za 20 minut, budete mít snadný přístup ke všem možnostem, které hlavní město nabízí.

Tento byt vám tak nabízí klidné a prostorné bydlení s veškerým komfortem, který potřebujete. Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si termín prohlídky. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.


Celková cena
0 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky za služby a energie dle skutečné spotřeby, jistota (vratná kauce), provize RK
Dispozice
3 + kk
Ulice
Platanová
Město
Holubice

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz