Pronájem prostorného zařízeného bytu s vestavěnou galerií

Na hroudě, Praha

27 000 Kč za měsíc

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k pronájmu krásný byt v posledním patře nárožního domu. Byt 3+1 disponuje třemi samostatnými pokoji, kuchyní, koupelnou, oddělenou toaletou a chodbou. V jednom z pokojů je vestavěná galerie, která plochu bytu 104 m2 zvětšuje o dalších 24 m2.
Byt se pronajímá vybavený s nábytkem, který je vidět na fotografiích. Byt i dům jsou po celkové rekonstrukci. Má bezpečností vchodové dveře (stejně jako vstupní dveře do domu), kondenzační plynový kotel na vytápění i ohřev vody. V kuchyni je plynový sporák s elektrickou troubou a také zabudovaný elektrický vařič, lednice s mrazákem, zabudovaná myčka 45 cm, digestoř. Všechny elektrospotřebiče jsou nové, po rekonstrukci bytu zatím nepoužívané. Dům je zateplený, cihlový, okna plastová. V místech, kde je na zemi dlažba je podlahové vytápění – kuchyně, koupelna a toaleta, v ostatním místnostech je na zemi dřevěná podlaha a klasické radiátory. Všechna střešní okna mají stínění, které pohlcuje teplo a v zimě udržuje teplo. Byt je orientován na východ.
Naproti domu je malý park, v okolí je veškerá občanská vybavenost. Zastávka tramvají a autobusů je velmi blízko, stanice metra je vzdálena cca 4 minuty chůze.
K nastěhování ihned, domácí mazlíčci nejsou vítáni.
Nájem 27.000 Kč + poplatky 1.000 Kč za osobu
Elektřina a plyn se převádí na nájemce
Provize RK jeden měsíční nájem plus DPH
Kauce jeden měsíční nájem
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat!


Celková cena
27 000 Kč za měsíc
Dispozice
3 + 1
Ulice
Na hroudě
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz