Pronájem skvěle řešeného bytu o dispozici 2+1 v ul. V Prokopě – Čelákovice

V Prokopě, Čelákovice

14 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu byt ve velmi dobrém stavu o velikosti 2 + 1 v osobním vlastnictví v ul. V Prokopě, Část obce Čelákov, Obec Čelákovice, okres Praha-východ. Jedná se o cihlový objekt bez výtahu, ve velmi dobrém stavu. Byt je plně vybaven a nachází se na prvním podlaží třípodlažního domu. Okna jsou plastová a opatřena žaluziemi. Celková podlahová plocha bytu činí 60 m² a disponuje také jedním sklepem. Orientace bytu je na východ a západ, což zaručuje dostatek přirozeného osvětlení během celého dne. Byt se pronajímá kompletně vybavený vč. veškerého nábytku a příslušenství.
Kuchyň disponuje lednici, myčkou, el. troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Dále je k dispozici pračka a sušička.

Aktuální poplatky činí 3000,-Kč měsíčně (1 osoba) + 1500,-Kč El. Kauce činí 20 000,-Kč + provize RK. Byt je volný od 1.12.2023.

V blízkosti se nachází restaurace, obchod s potravinami a jezero Mezi mosty. V pěší vzdálenosti se nachází autobusová zastávka, ze které se lze dostat do Brandýsa na Labem, nebo přímo do Čelákovic, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Dále je možnost cestovat vlakem přímo na Černý most.

Tato nemovitost je ideální pro jednotlivce, páry nebo malou rodinu, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě. Byt nabízí dostatek prostoru a komfortní bydlení díky svému stavu a vybavení. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

V případě vážného zájmu o tuto nemovitost zašlete prosím písemnou reakci zde – prostřednictvím odpovědi přímo z inzerce
Poté se s Vámi telefonicky spojím a v případě shody vybereme vyhovující čas vaší osobní prohlídky.


Celková cena
14 000 Kč za měsíc
Dispozice
2 + 1
Ulice
V Prokopě
Město
Čelákovice

Kontaktujte svého makléře