Prostorný byt 2kk s terasou

Modrého, Praha

7 863 000 Kč

Mám zájem

Prohlídky pro objednané zájemce budou probíhat po dohodě v rámci prohlídkového dne.

Nabízím Vám velmi hezký a světlý byt v Hloubětíně, postavený v projektu novostavby „Zahrady nad Rokytkou II“ v roce 2009.
Bytová jednotka je v osobním vlastnictví je o dispozici 2kk, působí velmi prostorným dojmem, podlahová plocha samotného bytu bez terasy je 62,5 m2, terasa samotná má užitnou plochu 20 m2, je po celé šířce bytu a orientována na jižní stranu. Součástí terasy, přístupné z obou pokojů, je také zastřešená dřevěná pergola.
Užitná plocha bytu je tedy celkem 82,5, m2. Kuchyňská linka v bílém lesklém provedení je zánovní – 2roky.
Okna jsou opatřena bezpečnostními skly a z vnější strany také předokenními elektrickými roletami, které oceníte v letních i zimních měsících.
Podlahy v obou pokojích jsou plovoucí v imitaci dřeva, ostatní podlahy v bytě dlažba. Terasa je na podlaze opatřena velkoformátovými betonovými dlaždicemi s mezerami a podložím pro odtok vody.
Plochy samostatných místností jsou následující: obývací pokoj s kuchyňským koutem – 28,6 m2, pokoj – 18,3 m2, koupelna – 5 m2, komora v bytě – 3,9 m2 a chodba – 6,8 m2.
Měsíční náklady na bydlení jsou 4.600,- Kč + cca 1.000,- Kč záloha na elektřinu.
„Zahrady nad Rokytkou“ jsou klidným rezidenčním projektem v pražské části Praha 9 – Hloubětín, podél říčky Rokytky a díky modernímu bydlení jsou „Zahrady nad Rokytkou“ žádanou lokalitou pro rodinný život.
Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží, v domě č.p. 1104/1 na konci slepé ulice, proto je zde také minimální provoz.
Dětská hřiště jsou přímo u domu, kde je také soukromý uzamykatelný park pouze pro vlastníky bytů v projektu.
Procházkou dojdete do známého parku Zahrádky. Sportovní aktivity můžete provozovat také přímo za domem, jelikož zde vedou unikátní Fitness stezka a cyklotrasa do města i do přírody.
Metro Kolbenova je v pěší vzdálenosti cca 18 minut, zastávka tramvaje Starý Hloubětín cca 8 minut, a to díky lávce pro pěší přes říčku Rokytku.
Zastávka tramvaje „U Elektry“ je ve vzdálenosti cca 10ti minut pěšky na ulici Poděbradskou.


Celková cena
7 863 000 Kč
Dispozice
2+kk
Ulice
Modrého
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz