Prostorný rodinný dům s velkou garáží a dílnou, Radouš – Hostomice

Hostomice

4 350 000 Kč

Mám zájem

Hledáte dům pro rodinu nebo chcete spojit bydlení s podnikáním? Prohlédněte si velmi pěknou nemovitost v Radouši v klidné lokalitě venkovského charakteru!
Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům 3+1 s velkým půdním prostorem a prostornou garáží na pozemku o rozloze 302 m2.
Původní stavba domu je z roku 1938. Dům byl postupně rekonstruován, rozvody elektřiny jsou v mědi, střecha plechová, cihlové zdivo nezateplené, okna dřevěná, dvojitá šroubovací.
Dům byl do nedávna obýván, nicméně dalším úpravám a modernizaci se patrně nevyhne.
Hlavní část domu tvoří vstupní zádveří, chodba, samostatná kuchyně, obývací pokoj, ložnice a koupelna spolu s WC. Z nádvoří a také z přízemní chodby je pak vstup do již zmíněné velké garáže spojené s dílnou. Vhodné pro podnikání či aktivní domácí kutily. V horním patře domu se potom nachází předsíň, která odděluje jeden samostatný pokoj a za dalšími dveřmi pak krásnou prostornou půdu, která je dle dispozic vhodná pro vybudování dalších obytných místností.
Dům v současné době využívá vodu z vlastního zdroje, studny. Odpady jsou svedeny do septiku. Přípojka obecního vodovodu a kanalizace je na pozemku. Dům je vytápěn elektrickými akumulačními kamny, umístěnými v jednotlivých místnostech. Dům je částečně podsklepený, při sestupu do sklepa je pod schody umístěno technické připojení čerpadla na vodu ze studny. Před domem malá zahrádka s otevřenými výhledem na náves a říčku Chumava
Na návsi Radouše najdete nově otevřenou hospodu s restaurací a naproti domu pěkné zázemí a hřiště pro děti. Služby, lékaře, školu a školku zajišťuje město Hostomice pod jejíž samosprávu Radouš územně spadá.
Dojezdová vzdálenost autem do Prahy je 40 km – 29 min, do Zdic 11 km a do již zmíněných nejbližších Hostomic pak 2,5 km. Dopravu do obce pravidelně zajišťuje regionální autobusové i vlakové dopravní spojení a to 15x denně.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Právní a finanční servis zajištěn.
Tento výjimečný dům je ale potřeba vidět na vlastní oči. Doporučuji proto tedy osobní prohlídku.
Pro bližší informace prosím kontaktujte makléře pověřeného prodejem.


Celková cena
4 350 000 Kč
Poznámka k ceně
konečná cena vč. provize RK a právního servisu
Město
Hostomice

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz