Prodej řadového RD 4+kk s krytou terasou a zahradou, 116 m2

Za Humny, Drahelčice

10 100 000 Kč

Mám zájem

Rodinný řadový dům s dispozicí 4+kk o celkové užitné ploše 116 m2

Technologicky moderně vybavený řadový rodinný dům v novější, klidné zástavbě obce Drahelčice, s velmi dobrou dostupností metra Zličín i blízkých křivoklátských lesů.

Obě nadzemní podlaží patrového domu poskytují celkovou užitnou plochou 116 m2. K jeho zadní části přiléhá zastíněná terasa a menší zahrada. Před domem je vyčleněn prostor pro parkování 2 vozidel. Jedno parkovací stání je zbudováno jako kryté.

V přízemí se nachází předsíň, příjemně laděný, prosvětlený obývací pokoj s jídelním koutem a okny s výhledem do zahrady, moderní kuchyňská linka. Další místnosti jsou šatna, resp. pracovna a koupena s toaletou a sprchovým koutem.

Ve 2. nadzemním podlaží se nacházejí 3 ložnice, druhá koupena s toaletou a vanou. Úsporné vytápění domu a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo zn. De Dietrich. V celém domě je rozvedeno podlahové topení. Dvě instalované klimatizační jednotky poskytují příjemné chlazení i pro případná extrémně teplá období.
Obě podlaží spojuje designové, lomené schodiště z materiálů tmavá ocel a dřevo.

K zadní části domu přiléhá prostorná terasa s luxusní hliníkovou pergolou s automaticky posuvnou střechou a bočními stínícími roletami. Ideální místo pro letní posezení, relaxaci a grilování. Na terasu navazuje menší zahrada se zahradním domkem.

Obec Drahelčice se nachází na Praze západ, v dosahu metra a nákupního centra Zličín, kam se dostanete autem za 10 min. Autobusová zastávka je od domu vzdálena 400 m. V obci je školka, tělocvična, knihovna. Obec má schválený plán na výstavbu školy. Veškerou občanskou vybavenost vč. lékárny, restaurací, školy, obchodů, pekárny, sportoviště, veterinární stanice apod. nabízí vedlejší město Rudná vzdálené necelý 1 km.
Dopravně je obec v dosahu dálnice D5 s následným napojením na pražský okruh.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kritérií.


Celková cena
10 100 000 Kč
Ulice
Za Humny
Město
Drahelčice

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz