Rodinný dům 4+KK, velká zahrada s dalším menším domkem a garáží v obci Košátky.

Košátky

6 500 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízím rodinný dům o dispozici 4+KK ve dvou nadzemních podlažích. Nemovitost je v dobrém technickém stavu z větší části rekonstruována. Dům o obytné ploše 162 m2 stojí na větší zahradě (883 m2) spolu s dalším velikým přístavek o zastavěné ploše 40 m2, který je využívaný jako sklad zahradního nářadí, nábytku, dílna a garáž.
Dům s pozemkem leží v obci Košátky, to je menší klidná vesnice ze tří stran obklopená lesy. Nachází se na silnici spojující Mělník a Benátky nad Jizerou. Vesnice má dobré spojení autobusem do Benátek nad Jizerou. Také zde jezdí vlak, který vás dopraví do Prahy, nebo Mladé Boleslavi. Jízda autem na Černý Most a na severní okraj Prahy netrvá déle jak 30 minut, stejně tak jako do Mladé Boleslavi. Bydlení zde nabízí zdravé životní prostředí, s kvalitní vodou, čistým ovzduším a možností i vlastního ekologického hospodaření.
Dispozice domu jsou patrné z přiložených půdorysů. V přízemí je umístěn obývací pokoj s kuchyní, která je vybavena všemi potřebnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Dále je zde jedna ložnice s koupelnou a samostatné WC.
V patře jsou potom další dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Jeden z pokojů v patře je velmi prostorný má 33 m2.
Dům je napojen na místní vodovod, ale má i vlastní studnu s vydatným pramenem. Je možnost napojení na kanalizaci, která je již přivedena na pozemek. Zatím je využívána jímka. Topení a ohřev vody zajišťuje elektro kotel prostřednictvím teplovodních radiátorů.
Pro další informace, nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat makléře, který nemovitost nabízí.
Inzerovaná cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti do vlastnictví kupujícího.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kritérií.


Celková cena
6 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Inzerovaná cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti do vlastnictví kupujícího.
Město
Košátky

Kontaktujte svého makléře