Rodinný dům (dvougenerační) 5 pokojů, 2x kuchyně, 2x koupelna, 2x WC, garáž, dílna. Pozemek 675 m2.

Skřivánek, Kamenický Šenov

3 250 000 Kč

Mám zájem

Nabízím k prodeji prostorný rodinný dům o celkové užitné ploše 225 m2. Obytná část domu je ve dvou podlažích a lze jí užívat i jako dvougenerační a může tvořit dva samostatné byty, každý se samostatnou kuchyní, koupelnou a WC. Dispozice jsou patrné z přiložených půdorysů.
V přízemí domu je obývací pokoj, ložnice, kuchyň. Samostatné WC a koupelna, dále pak prostorná garáž, technologická místnost (kotelna) dílna a velká krytá terasa s krbem. Posezení na terase poskytuje hezký výhled do držované zahrady a je idealním místem pro Relax.
V patře domu jsou dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout velká koupelna s WC.
Dům je v dobrém technickém stavu. Vytápění domu je na tuhá paliva, ohřev vody el. Boilerem.
Kamenický Šenov je malebné sklářské město na rozhraní Lužických hor a Českého středohoří, je typické klasicistními domy z konce 18. století s mansardovými střechami. Zdejším fenoménem je sklo. Roku 1856 tu vznikla odborná sklářská škola, první svého druhu v Evropě, která zajišťovala odbornou přípravu malířů a rytců skla. Ve městě a okolí dodnes působí řada významných skláren, například sklárna bratří Jílků, Preciosa – Lustry nebo nejstarší huť v Evropě Chřibská, jejíž historie sahá až do roku 1414. V expozici místního Sklářského muzea je také několik výjimečných exponátů.
Oblíbeným výletním cílem v okolí Kamenického Šenova je skalní útvar Panská skála, známá z filmové pohádky Pyšná princezna. Méně známý je rozsáhlý lesopark s lesním pramenem Žába a přírodním koupalištěm poblíž penzionu Tavba, který dřív sloužil jako klimatické lázně. V okolí města najdete v zimě upravené běžecké stopy i lyžařské vleky na Práchni a v Polevsku, zelená značka vás dovede ke zřícenině hradu Kamenice s dřevěnou rozhlednou.
Pokud vás tato nabídka zaujala, domluvte si prohlídku a přijďte se přesvědčit na vlastní oči.


Celková cena
3 250 000 Kč
Poznámka k ceně
Inzerovaná cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti do vlastnictví kupujícího.
Ulice
Skřivánek
Město
Kamenický Šenov

Kontaktujte svého makléře