Sportovně rekreační areál v Českém ráji na prodej, užitná plocha 2 500m2, pozemek 170 000m2

Kněžmost

50 000 000 Kč

Mám zájem

Tento opravdu unikátní, sportovně rekreační areál je situován uprostřed překrásné přírody Českého ráje. Skvělá dostupnost (hodina jízdy autem z Prahy) a nadstandardní ubytování s širokou nabídkou vlastních sportovišť zaručí spokojenost Vašich klientů.
Atraktivní, pečlivě udržovaný a zavedený rekreační areál s celoročním využitím nabízí velmi zajímavou finanční návratnost a je tedy vhodný i jako čistě investiční příležitost. Je zásobován vodou z vlastního vrtu a má vlastní čističku na odpadní vody. Solární panely zajišťují ohřev teplé vody z 90% a topení z 10% .
Momentálně je využíván především pro velké podnikové akce, teambuildingy, školení, sportovní soustředění týmů ale také pro rodinnou rekreaci s výlety po okolí či cykloturistiku s desítkami nádherných cyklotras. V blízkosti areálu objevíte například Hrad Kost, Drábské Světničky, Prachovské skály.
Areál nabízí více než 100 lůžek plus přistýlky v apartmánech, bungalovech, srubových chatkách. Součástí je restaurace otevřená rovněž pro veřejnost.
Sportovní vyžití si zde najde každý: areál skýtá normované 12 jamkové golfové hřiště, plážový volejbal, 3 venkovní tenisové kurty s nočním osvětlením, krytý bazén o velikosti 17 m s nočním osvětlením, minigolf s 18 jamkami. Víceúčelová vytápěná sportovní hala s kompletním zázemím nabízí tenisový kurt, squashový kurt, lezeckou stěnu o výšce 8,5m a ploše 60m2, 2 bowlingové dráhy pro 8 hráčů, badmintonový kurt, 2 hřiště pro floorball a badminton, volejbal, basketbal, fotbal, šatny s WC a sprchami. Sportovní hala je díky topení a osvětlení k dispozici k celoročnímu využívání.

Pokud Vás Ráj zaujal, zavolejte a domluvte si prohlídku, ráda Vás jím provedu!


Celková cena
50 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena na vyžádání u makléřky nemovitosti
Město
Kněžmost

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Vítková

Bc. Jana Vítková

jana.vitkova@re-max.cz