Starší rodinný domek, vhodný také jako chalupa v klidné části obce

Hostokryjská, Senomaty

3 390 000 Kč

Mám zájem

Na nabídku reagujte při vážném zájmu písemně, přímo zde odpovědí přes inzerci, kde na sebe uveďte správné kontakty.
Spojím se s Vámi obratem a v případě shody spolu dohodneme vyhovující termín Vaší osobní prohlídky.

Nabízíme Vám rodinný domek v obci (městys) Senomaty, na dojezd 5 minut od Rakovníka, 30 minut do Žatce, 55 minut do Plzně a 50 minut od Prahy.
Oceníte klidnou lokalitu v přírodním prostředí, blízko lesů a okolních přírodních turistických tras.
Městys Senomaty má necelých 1300 obyvatel, veškerou základní občanskou vybavenost, dopravní dostupnost do Rakovníka je velmi dobrá, jezdí zde často příměstská doprava atd.
Nemovitost je připravena k prodeji zcela vyklizená, zahrada je vyčištěna a zbavena starých přerostlých stromů včetně odstranění pařezů a náletů.
Dům je napojen na klasické sítě – kanalizaci, vodovod a elektřinu. Plyn zde zaveden není a na zahradě je také vlastní starší studna.
Je částečně podsklepený a ve sklepě je umístěna vodárna.
Nemovitost je vhodná pro celkovou rekonstrukci, či přestavbu jak k bydlení trvalému, nebo k chalupaření, popř. také k demolici a výstavbě nového domu.
Na zahradě je mimo jiné postaven také samostatný domek o jedné místnosti – tzv. vejminek a další přilehlé menší stavby jako garáž, kůlny, chlévy.
Jedná se o předposlední dům po levé straně při výjezdu ze Senomat směrem na Hostokryje. Klidné prostředí, mimo hlavní dopravní komunikace je zde nespornou výhodou.


Celková cena
3 390 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je uvedena k jednání.
Ulice
Hostokryjská
Město
Senomaty

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz