Stavební pozemek s chatou – okraj obce Chocerady

Chocerady

1 990 000 Kč

Mám zájem

Aktuální prohlídkové možnosti – úterý 11. 10. 2022 v odpoledních hodinách ( v den prohlídek volejte ).

Reagujte prosím na nabídku písemně, reakcí přímo zde odpovědí přes inzerci.
Spojím se s Vámi a v případě shody naplánujeme termín Vaší osobní prohlídky.

Nabízím Vám pozemek s rekreační chatou na okraji obce Chocerady, 35 minut cesty od okraje Prahy, mimo záplavovou zónu, cca 700 m od řeky Sázavy.
Jedná se o chatovou oblast, kde některé stavby majitelé využívají již pro trvalé bydlení a v nedalekém sousedství proběhly a také probíhají další stavby domů.
Pozemek má celkovou rozlohu 509 m2, samotná chata pak užitnou plochu cca 60 m2 celkem.
Chata je postavena na vlastním, oploceném pozemku cca před 55ti lety, je stylová, vzezřením jako menší srub a na dnešní dobu může působit zajímavým retro stylem.
Pozemek je mírně svažitý, s pěkným uklidňujícím pohledem do zalesněného údolí a na protější kopec. Výhledy a hlavní orientace chaty je jihozápadním směrem.
Jsou zde vzrostlé jehličnaté i ovocné stromy, ale také keře a trvalky.
Vedle chaty je v polostínu umístěno posezení s odnímatelným stolem a lavicemi.
Stavba je dřevěná, na podezdívce, střešní krytina umělá šindel, ve zděné části – částečné podsklepení se dvěma samostatnými sklípky a také „suchým“ tzv. bezúdržbovým WC.
Přízemí je řešeno jako 2kk a v obou místnostech jsou kamna na tuhá paliva. Podkroví tvoří velká místnost se dvěma zónami na odpočinek.
Dovnitř chaty vcházíte pod zastřešenou verandou jak do kuchyně s obytným koutem, která je světlá díky většině prosklených stěn, tak do přízemního pokoje v němž je umístěn také hygienický kout s umyvadlem.
Zavedena je elektřina (380), voda čerpána z vlastní studny a z podzemní nádrže, kam je svedena dešťová voda z okapů, odpad řešen trativodem.
Chata je vybavena přenosným čerpadlem na dešťovou vodu, drtičem větví a mimo jiné strunovou sekačkou. (vybavení je v ceně nemovitosti).
Přímo na pozemku je uzavíratelné parkovací stání pro jeden automobil. Příjezd k chatě je po obecní cestě.
V okolí žije několik chatařů již celoročně, což je pro část roku, kdy jezdíme na chatu omezeně jedině dobře.
Pokud hledáte přírodní prostředí, rekreační chatu na pravé chataření se zelenou vzrostlou zahradou nedaleko Prahy třeba i na letní byt, může být tato nemovitost pro Vás ta pravá.


Celková cena
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena k jednání.
Město
Chocerady

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz