Stylový a prostorný rodinný dům ve výborném stavu

Velké Chvojno

7 950 000 Kč

Mám zájem

Na nabídku reagujte prosím písemně – odpovědí zde přímo přes inzerci. Budu Vás kontaktovat a v případě shody Vám velmi rád nabídnu termín osobní prohlídky.
Video prohlídku můžete absolvovat zde: https://youtu.be/3OWKwutbozg

Nabízím Vám velice pěkný a stylový rodinný dům, který je dle mého názoru vhodný také jako rekreační, nebo objekt k podnikání.
Tento dům má zajímavě řešenou dispozici, je prakticky rozdělen na 3 bytové jednotky se samostatnými vchody.
Stojí samostatně a není, jak se říká, nalepený na okolní sousedy.
Náročná celková rekonstrukce proběhla před 11ti roky a jsou zde využity kvalitní a z velké části také přírodní materiály.
Vytápění je řešeno elektrokotlem a oboustranným uzavřeným krbem na dřevo, který je opatřený výměníkem do topné soustavy radiátorů.
Zdrojem pitné vody pro objekt je veřejný vodovodní řád, na pozemku je však zbudována vlastní studna, kterou lze do budoucna využít a odvod odpadu řeší septik.
V interiérech je zakomponováno hojně a vkusně dřevo, dřevěné designové části stropů pochází přímo z původní staré stavby na tomto místě.
Dále jsou to kamenné obklady a dlažby. Okna jsou již plastová v imitaci dřeva s předokenními roletami na elektrický pohon a kamennými parapety z leštěné žuly.
V přízemní části domu je podlahové vytápění. Dům je zateplený a tím je úspora energií také znatelná.
V suterénu je možné do budoucna dle situace pořídit např. kotel na tuhá paliva, je zde samostatný komín a tedy technicky proveditelné.
Hlavní bytovou jednotkou v domě je prostor, který můžeme považovat dispozičně za 6+kk+k+k s následným rozvržením: přízemí – veranda, chodba s oboustranným krbem, pokoj (pracovna), koupelna s vanou a WC, hlavní obývací prostor s kuchyňským koutem a východem na zahradu, technická místnost, pracovní kuchyň, dvougaráž.
První patro – chodba v mezipatří, dva prostorné pokoje, samostatná šatna, koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem.
Podkroví – kuchyňský kout, samostatné WC s umyvadlem, velký podkrovní pokoj s vanou a východem na střešní terasu, druhý stejně velký podkrovní pokoj.
První poschodí se samostatným vchodem a schodištěm ze strany domu skýtá potom dvě samostatné bytové jednotky, kdy první je o dispozici 3+kk a druhá 1+kk. V suterénu domu nalezneme ještě velice prostorný sklep (garáže), přístupný ze dvou stran, dvorem domu – klasickými dveřmi a garážovými vraty z postranní zahrady.
Hezkému místu v přírodě dodává příjemnou atmosféru přímo u vchodu do domu také velmi starý a mohutný strom – lípa srdčitá.
Celková plocha pozemku je 1375 m2 a majitel nabízí možnost převzetí nájmu vedlejšího pozemku o rozloze 2811 m2 na dobu neurčitou přímo od st. pozemkového fondu ČR.


Celková cena
7 950 000 Kč
Město
Velké Chvojno

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz