Světlý byt 2+kk po rekonstrukci s krásným výhledem, Praha 6 Střešovice

Patočkova, Praha

6 500 000 Kč

Mám zájem

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi světlý byt s dispozicí 2+kk, který se nachází v 5. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v oblíbené lokalitě Praha 6 Střešovice. Z oken bytu je krásný otevřený výhled na sportovně relaxační areál Petynka, střešovické vily a kostel Svatého Norberta.
Byt je po kompletní rekonstrukci, po které dosud nebyl obýván. V rámci renovačních prací byla vyměněna všechna vedení inženýrských sítí i povrchové materiály v interiéru. Na podlahách je položena kvalitní plovoucí krytina, jsou osazena nová plastová okna, udělány nové omítky, v koupelně velkoformátová dlažba a obklady. Příprava na kuchyňskou linku počítá s plynovou varnou deskou a plynovou nebo elektrickou troubou, digestoří s přímým odtahem vzduchu a samozřejmostí je příprava na připojení myčky i dřezu. Koupelna se dvěma malými okny je vybavena sprchovým koutem, wc a umyvadlem s masivní dřevěnou deskou, topným žebříkem a přípravou na pračku. Ve vstupní hale je dostatek prostoru pro vybudování vestavěných skříní. Topení i dodávka teplé vody jsou centrální z plynové kotelny. K bytu patří prostorná sklepní kóje o výměře 5,6m2. Okolo domu je dostatek parkovacích stání na modré zóně pro rezidenty.
Jedná se o oblíbenou lokalitu v těsném sousedství Nového Světa, Norbertova, Černínského paláce a Pražského hradu v dochozí vzdálenosti na zastávky dvou tramvajových tratí Park Maxe van der Stoela 25, 97 nebo bus. 180,149,902, zast, Na Petynce a případně Na Malovance 22,23,25 nebo Sibeliova a Ořechovka 1,2,18,91,96 s následným přestupem na metro A Hradčanská, příp. Petřiny.
Bytový dům je v dobrém technickém stavu, po rekonstrukci střechy s plánovanou rekonstrukcí výtahu. Bytový dům je v družstevním vlastnictví. Anuita plně splacena. Bytové družstvo je velmi dobře vedené, ve fondu oprav dostatek finančních rezerv, v současné době družstvo nemá žádný úvěr.
Financování koupě bytu je možné z vlastních zdrojů, případně prostřednictvím úvěru ze st. spoření s max. výší úvěru 3,5mil. Kč.


Celková cena
6 500 000 Kč
Dispozice
2 + kk
Ulice
Patočkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz