Útulný rodinný dům 4+1, garáž, zahrada, bazén a přístavek, vše s vysokým uživatelským komfortem.

Přehořov

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízím útulný rodinný dům o dispozici 4+1 ve dvou nadzemních podlažích, s garáží, dílnou, kotelnou a prádelnou v suterénu. Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a díky promyšlené technologii a rozložení místností je uživatelsky velmi příjemná. Součástí domu je i velmi pěkná udržovaná zahrada s bazénem. Za domem je pak postavený veliký zděný přístavek o zastavěné ploše 40 m2 využívaný jako sklad zahradního nářadí, nábytku a dílna.
Dům s pozemkem leží na okraji obce Přehořov, to je menší klidná a malebná vesnice vzdálená 3,5 km od Soběslavi a 2 km od sjezdu z dálnice D3.
Dispozice domu jsou patrné z přiložených půdorysů. Ve zvýšeném přízemí je umístěn obývací pokoj s kuchyní, která je vybavena všemi potřebnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Dále je zde prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.
V patře jsou potom další tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC. Jeden z pokojů v patře má výstup na balkon orientovaný na východ.
V suterénu domu je kromě garáže ještě dílna, kotelna, prádelna, sušárna, dva sklady a technologie bazénu. Ze suterénu i z přízemí je přístup na velmi pěknou udržovanou zahradu, která je rozdělena na část určenou pro pěstování různých plodin a na část pro relaxování. Je zde vybudován altán, bazén a také přístavek, jímka na dešťovou vodu pro zalívání a studna.
Dům je napojen na místní vodovod, ale má i vlastní studnu s vydatným pramenem. Je napojen na kanalizaci a k pozemku je přiveden i plyn, ten se zde ale nevyužívá. Topení je kombinované na lehký topný olej a na elektřinu.
Dům je možné užívat i jako dvougenerační se dvěma samostatnými bytovými jednotkami, tak byl původně i postaven.
Pro další informace, nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat makléře, který nemovitost nabízí.
Inzerovaná cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti do vlastnictví kupujícího.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kritérií.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
Inzerovaná cena je včetně všech služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti do vlastnictví kupujícího.
Město
Přehořov

Kontaktujte svého makléře