Prodej bytu 3+kk / Lodžie v osobním vlastnictví 83 + 9 m², Praha 9 – Letňany

Malkovského, Praha

8 600 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji velmi hezký, prostorný byt v moderním cihlovém domě z r. 2007 v lukrativní části Letňan v ulici Malkovského.

Světlý byt s dispozicí 3+kk velikostí 83 m2 a lodžií 9 m2 se nachází ve 2.NP udržované budovy s výtahem. Obývací pokoj je okny orientován na sever a západ, obě ložnice na východ, kuchyně na sever. Skvělým řešením bytu je samostatná šatna a spíž. Dům je napojen na centrální dálkové vytápění.

V kuchyni je instalována moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, indukční deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, lednice).
Ve všech pokojích jsou položeny dřevěné parketové podlahy. Chodba, koupelna, šatna a WC jsou opatřeny dlažbou. V jedné z ložnic je celostěnná vestavěná skříň, poskytující velký úložný prostor.

Svým uspořádáním poskytuje byt obyvatelům jak komfortní prostory pro společná setkávání, tak i naprosté soukromí. Od vstupních dveří projdete chodbou kolem šatny, koupelny a samostatného WC do velkého obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Odtud pak můžete vstupovat jednotlivými dveřmi do ložnic a na prostornou lodžii.

Byt je situován ve výborné lokalitě. V krátké docházkové vzdálenosti naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost (2x školka, ZŠ, SŠ, lékárna, poliklinika, praktický lékař, nákupní možnosti včetně Žabka, Lidl a obchodní centrum OC Letňany, restaurace, veterinární ordinace, Skaut, sport centrum s posilovnou). Rovněž tak MHD s autobusy a nově i trolejbusy – cesta do centra Prahy přes stanici Metra Letňany, vzdálené pouhé 4 zastávky.

Dále pak v širší docházkové vzdálenosti, resp. MHD máte pak k dispozici Aquacentrum Letňany Lagoon, Jungle sport Park, Zimní stadion IceArena, Hurricane factory – parašutistický větrný tunel, Cinema City, Tesco, BauMax, XXXLutz, Výstaviště PVA Expo a sportovní letiště Letňany.

Byt je připraven k nastěhování bez nutnosti obvyklých adaptací.


Celková cena
8 600 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Malkovského
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Jitka Kulhánková

Ing. Jitka Kulhánková

jitka.kulhankova@re-max.cz