Chalupa – novostavba Skvrňov

Skvrňov

4 990 000 Kč

Mám zájem

V případě vážného zájmu o tuto nemovitost zašlete prosím písemnou reakci zde – prostřednictvím odpovědi přímo z inzerce!
Poté se s Vámi telefonicky spojím a v případě shody vybereme vyhovující čas vaší osobní prohlídky v rámci předem naplánovaného prohlídkového dne.

Nabízím Vám zděnou novostavbu vhodnou také na trvalé bydlení o dispozici 4+kk s pozemkem o celkové rozloze 773 m2 a zastavěné ploše 82 m2, na adrese Skvrňov č.p. 28, PSČ 281 44 Skvrňov.
Obec Skvrňov se nachází 55 km od Prahy (metro Opatov), nedaleko Sázavy, Uhlířských Janovic a Kostelce nad Černými lesy.
Dům je zděný, částečně podsklepený, kolaudovaný před 10 roky v klidném venkovském prostředí.
Je zde zaveden obecní vodovod, odpadní vody z domu svedeny do vlastní jímky, dešťové vody z okapů potom do místní kanalizační sítě.
Okna plastová, podlahy v místnostech betonové, v chodbě, koupelně a kuchyňském koutě dlažby, vchodové dveře a schodiště do patra dřevěné.
V patře je možné dispozici místností řešit vlastními nápady a potřebami, nejsou zde zatím dodělané sádrokartony.
Vytápění domu zajištěno kamny na tuhá paliva a ústřední topení je možné zde vybudovat.
Na zahradě vlastní studna, ale také unimobuňka a plechová garáž – obě používány jako sklady nářadí a paliva.
V obci je Obecní úřad a obchod se smíšeným zbožím, školy a školky včetně další občanské vybavenosti potom zajišťují větší okolní obce – Zásmuky, Horní kruty, Uhlířské Janovice, Sázava, Kostelec nad Černými lesy, Bečváry, Kouřim atd.

Jelikož naše společnost představuje pro bankovní instituce stálého smluvního partnera, dokážeme Vám stále zajistit zpracování nejvýhodnějšího hypotéčního úvěru na trhu.


Celková cena
4 990 000 Kč
Město
Skvrňov

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz