exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků v Běchovicích, z toho cca 5200 m2 stavebních

Praha

44 700 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivní nabídka cca 5200 m2 pozemků s jižní expozicí k zástavbě na okraji Běchovic v sousedství katastru Dolní Počernice, lesoparku Vinice a vlakové zastávky Běchovice. Podle územního plánu zástavba charakteru zahradního města (OB-B), Celkem včetně přilehlého pozemku 6 000m2.
Pozemky ohraničeny místní komunikací a udržovaným lesoparkem. Napojení na sítě k dispozici přes komunikaci ve stávající zástavbě. Datová přípojka je uložena v tělese komunikace.
Stávající územní plán i Metropolitní plán určují pro lokalitu charakter zahradního města. Předností je nabídka klidu a kontaktu s přírodou při komfortním dosahu centra (vlakem 15 min na Masarykovo nádraží), dálnice a spojů PID na centrum Černý most. Běchovice nabízí velmi dobrou nabídku služeb, mateřskou i základní školu, udržovaný intravilán obce i kulturní a sportovní vyžití.
Běchovice jsou výjimečné tradicí bez přerušení nejdéle pořádaného silničního běhu ve světě. Na tradici přepřahací stanice poštovních dostavníků navazuje stylově zrekonstruovaný multifunkční objekt Stará pošta se společenským sálem, restaurací i prostory pro podnikání. Na nabízené pozemky navazuje udržovaný lesopark s hřištěm discGolfu, cyklostezkou i upravenými prostory pro relaxaci i cvičení.


Celková cena
44 700 000 Kč
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře