Nový rodinný dům 7+kk 196 m2 s terasou 36 m2 a pozemkem 286 m2 na prodej

Praha

23 370 000 Kč

Mám zájem

Hledáte prostorný dům pro svou rodinu se snadnou dostupností do centra Prahy a na letiště Václava Havla? Přitom v zeleni a klidném prostředí? Tady je! Váš nový 3 patrový rodinný dům s garáží, terasou, 7 pokoji, kuchyňským koutem a zahradou se nachází bezprostředně u vodního díla Jiviny, obory Hvězda a nedaleko Divoké Šárky. Na letiště se autem dopravíte za 10 minut, z železniční stanice Praha-Ruzyně (3 minuty chůze od domu) Vás vlak dopraví za 7 minut do stanice Praha – Dejvice, během 20 minut na Masarykovo nádraží v centru Prahy. Autobus vás z nedaleké zastávky přiblíží na metro Petřiny během pár minut.
V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s průchodem na terasu se zahradou, pracovna, toaleta, technické zázemí domu, hospodářská místnost, komora a garáž.
V prvním patře naleznete hlavní ložnici, dále tři pokoje, šatnu, dvě koupelny, samostatnou toaletu a prostornou terasu s balkonem. V posledním patře se nachází ložnice a pokoj, koupelna s toaletou. Součástí standardů domu jsou mimo jiné dřevěná okna s izolačními trojskly, příprava pro předokenní žaluzie, podlahové teplovodní vytápění celého domu plynovým kotlem a řízené větrání domu s rekuperací tepla pomocí rekuperační jednotky se zónovým větráním.
V okolí se nachází plná občanská vybavenost – veškeré potřebné služby naleznete v dojezdové vzdálenosti. OC Šestka, OC Delta, Lidl, Hornbach, restaurace, pobočku České pošty, základní i mateřské školy.Neváhejte a zavolejte si o prohlídku ještě dnes! Tento dům promění Vaše sny o klidném a nezávislém bydlení pro Vaši rodinu v realitu. Dům bude k nastěhování tento podzim 2023.


Celková cena
23 370 000 Kč
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Vítková

Bc. Jana Vítková

jana.vitkova@re-max.cz