REZERVACE Prodej 3+kk s lodžií, komorou, sklepem, Štěchova ul., Kladno

Štechova, Kladno

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

REZERVACE Prostorný byt 3 + kk s prostornou lodžií, komorou a sklepem v klidné části obce Kladno, Štechova ulice. Byt je ve velmi dobrém stavu a je připraven k nastěhování.

Byt prošel částečnou nedávnou rekonstrukcí, při které bylo řešeno jádro a elektroinstalace (v roce 2019). Celková výměra činí 71,5 m2 byt, lodžie a cca 3m² komora a sklep.

Orientace bytu je severozápadní a jihozápadní, což zaručuje dostatek denního světla a příjemné prostředí. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně školy, školky, zdravotnických zařízení, pošty, supermarketu a široké sítě obchodů a služeb.

Dům je zateplen, okna jsou plastová, je k dispozici i kamerový systém a nový výtah, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost. Topení ústřední dálkové (každé topení má indikátor topných nákladů, tedy každý hradí skutečnou spotřebu), do bytu je přiveden i plyn, který aktuálně není využíván.

Dostupnost dopravy je vynikající, jelikož v blízkosti se nachází vlakové spojení, dálnice, silnice, MHD a autobusové zastávky.

Tato nemovitost je ideální volbou například pro rodiny, které hledají prostorný byt v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Požádejte o 3D prohlídku bytu nebo makléřku.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
REZERVACE
Dispozice
3 + kk
Ulice
Štechova
Město
Kladno

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz