Prodej 3+1 s lodžií, komorou, sklepem, Štěchova ul., Kladno

Štechova, Kladno

4 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3 + 1 s lodžií, komorou a sklepem v klidné části obce Kladno, na adrese Štechova ulice. Tento panelový byt o velikosti 77m² je ve velmi dobrém stavu a je připraven k nastěhování.

Byt prošel nedávnou rekonstrukcí, při které bylo řešeno jádro a vyměněna elektroinstalace, která je nyní v mědi (v roce 2019). Celková výměra činí 80m² (71,5 m2 byt + 6m² lodžie a 3m² komora a sklep.

Orientace bytu je severozápadní a jihozápadní, což zaručuje dostatek denního světla a příjemné prostředí. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně školy, školky, zdravotnických zařízení, pošty, supermarketu a široké sítě obchodů a služeb.

Dům je zateplen, okna jsou plastová, je k dispozici i kamerový systém a nový výtah, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost. Topení ústřední dálkové (každé topení má indikátor topných nákladů, tedy každý hradí skutečnou spotřebu), přívod vody je připojen na dálkový vodovod, do bytu je přiveden i plyn.

Dostupnost dopravy je vynikající, jelikož v blízkosti se nachází vlakové spojení, dálnice, silnice, MHD a autobusové zastávky.

Tato nemovitost je ideální volbou například pro rodiny, které hledají prostorný byt v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši zprávu!

Nepřehlédněte 3D prohlídku bytu nebo o ni zažádejte makléřku.


Celková cena
4 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Vlastník si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií
Dispozice
3 + 1
Ulice
Štechova
Město
Kladno

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz