Prodej družstevního bytu 2+kk 45m2 s lodžií, ul. Biskupcova, Praha 3

Biskupcova, Praha

5 990 000 Kč

Mám zájem

Hledáte výhodnou investici do bydlení v oblíbené lokalitě Prahy? Pak zpozorněte, máme pro vás družstevní byt 2+kk s lodžií a sklepní kójí v 2. patře cihlového domu ve velmi žádané lokalitě Prahy 3, ulice Biskupcova. Dům je po kompletní renovaci, navíc má bytové družstvo k dispozici značný kapitál, jehož se družstevník stává spolumajitelem.

Za vstupními dveřmi se nachází světlá předsíň s lesklou dlažbou s imitací mramoru, ze které vstoupíte do kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a na toaletu. Z moderně vybavené kuchyně v provensálském stylu, jejíž součástí je i malá spíž, je přístup do prostorné ložnice s velkým oknem a také na lodžii. Byt je ve velmi dobrém stavu po celková rekonstrukci. V oknech bytu jsou osazena trojskla. Ohřev vody i topení je plynové, etážové. Vnitroblok domu nabízí místo k posezení a trávník, na kterém si vaše děti mohou v bezpečí hrát. V pěší vzdálenosti je několik rekreačních míst pro trávení volného času (park Parukářka, Sudkovy sady, Pražačka fotbal, venkovní koupaliště Pražačka, golfpark Na Krejcárku, Malešický park…). Na zastávku tramvaje Biskupcova dojdete za 3 minuty, na autobusovou zastávku Ohrada za 5 minut. Díky své poloze v blízkosti škol, parků, množství nejrůznějších restaurací, místních obchůdků, zde naleznete vše potřebné.

Byt je v případě zájmu nabízen s dlouhodobým, velice spolehlivým podnájemníkem (není podmínkou prodeje). Tento družstevní byt má již splacenou anuitu, převod do osobního vlastnictví však zatím ještě nebyl odsouhlasen. Financování je možné z vlastních zdrojů, zastavením jiné nemovitosti nebo nezajištěným úvěrem ze stavebního spoření. Koupi a převod družstevního podílu na nového majitele lze realizovat v rámci několika dnů (nezapisuje se do katastru nemovitostí). Výše měsíčních záloh na provoz a správu bytového domu činí 2.600,– Kč. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku podle jím zvolených kritérií.


Celková cena
5 990 000 Kč
Dispozice
2 + kk
Ulice
Biskupcova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jana Vítková

Bc. Jana Vítková

jana.vitkova@re-max.cz