Prodej malebného venkovského stavení s bazénem v jižních Čechách

Bavorov

24 900 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízím k prodeji ojedinělou nemovitost s přilehlými pozemky a vlastní příjezdovou cestou se závorou.
Stavba byla v letech 1997-98 kompletně zrekonstruována. Stavení se nachází v klidné krajině a zajišťuje dokonalé soukromí. Budova je rozdělena do několika částí (tři vstupy do objektu), jedná se de facto o 9+2 s garáží, zahradou a bazénem s terasou. V přízemí je garáž, kotelna, ložnice, koupelna s oddělenou toaletou, pokoj, jídelna s kachlovými kamny, salón (obývací místnost) s krbovou vložkou, druhý vstup a místnost vedoucí do koupelny a WC. V patře je ložnice a kuchyně nad garáží, koupelna, WC, ložnice, knihovna průchozí do další ložnice. Ve věži, která byla dostavěna, je u schodů menší místnost, koupelna, WC a malý salon s krbem. V dalším patře ve věži je ložnice a půda nad ložnicí. V koupelnách jsou masážní vany.
Kuchyně, koupelna a toaleta byly zrekonstruovány v roce 2022, bazénová fólie a strojovna bazénu byly vyměněny v roce 2021. Kotel Blazer na tuhá paliva byl vyměněn v roce 2022 v rámci kompletní rekonstrukce kotelny – kotel Blazer Harmomy, bojler, rozvody, tlakové nádrže + elektrokotel Protherm, kterým je možné přitápět v době, když se netopí ve velkém kotli.
U bazénu je malý domek na uskladnění věcí, nářadí a technická místnost k bazénu pod domkem.
Tašková střecha byla vyměněna v roce 1998, okna jsou dřevěná a mají mříže. Elektřina je kombinací mědi a hliníku. Na zahradě je vrtaná studna (13 metrů). V domě je rozvedeno ústřední topení, kotel je na tuhá paliva. V koupelně a v kuchyni je podlahové topení. Na pozemku je jímka s přepadem. Vstupní dveře jsou bezpečností, objekt je monitorován a napojen na PCO.
Před vstupem je vydlážděné prostranství s upravenými keři, které vede až k bazénu. Kolem domu je upravená zahrada se vzrostlými stromy a keři.
K nemovitosti náleží i okolní pozemky (pole) a příjezdová cesta se závorou. Dům se prodává včetně zařízení nebo dle domluvy. Dům byl doposud využíván celoročně, avšak pouze k reakreačním účelům.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.


Celková cena
24 900 000 Kč
Město
Bavorov

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Kateřina Kutnohorská

Mgr. Kateřina Kutnohorská

katerina.kutnohorska@re-max.cz