Prodej prvorepublikové vily v klidném místě, Praha 3 ul. K vrcholu

K vrcholu, Praha

35 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dvougenerační vilu na pozemku 581 m2 v městské části Žižkov. Dům je umístěný na unikátním místě, v klidné, slepé ulici, v sousedství parku a v docházkové vzdálenosti k lince tramvají.
Dispozice domu je rozložena do dvou nadzemních podlaží a podkroví, dům je celý podsklepený. V 1. NP a v 2. NP se nachází dvě totožné bytové jednotky, každá je 2+1, spojené centrálním schodištěm. V podkroví je další obytná místnost se zázemím cca 30 m2 a půda. Čtvercový půdorys domu je doplněný o vstupní prosklenou verandu, na které je z druhého patra přístupný balkon. Na zahradě domu se nachází původní garáž.
Dům, původně z 20.let, určen k úplné rekonstrukci, je napojen na všechny inženýrské sítě – vodovod, kanalizaci, elektřinu a plynovod. Na podlahách v pokojích převážně původní parkety, okna původní dřevěná špaletová.
V okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost – školy, školky, lékaři, supermarkety, obchody i restaurace a spousta míst pro sportovní vyžití. Spojení MHD do centra Prahy zajišťují tramvaje. Doporučujeme prohlídku.


Celková cena
35 000 000 Kč
Poznámka k ceně
konečná cena včetně provize RK
Ulice
K vrcholu
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Žaneta Čejková

Ing. Žaneta Čejková

zaneta.cejkova@re-max.cz