Prodej rodinného domu, 183 m2, pozemek 1005 m2, Nemošice

5. května, Pardubice

6 790 000 Kč

Mám zájem

V klidné, okrajové části Pardubic, městské čtvrti Nemošice nabízíme k prodeji rodinný dům o užitné ploše 183 m2 a pozemkem o celkové ploše 1005 m2.

Přízemí domu je rozděleno na část obytnou – kuchyň, jídelna, obývací pokoj, hala, koupelna, WC, spíž, technická místnost a dále část pro kutily – dílna, dřevník a garáž. V patře jsou tři pokoje a chodba, která slouží i jako pracovna. Z chodby je vstup na terasu domu.

Dům je cihlový, částečně podsklepený, je napojen na kanalizaci, vodovod, plyn a elektřinu. V 80 letech prošel dům částečnou rekonstrukcí a výstavbou obytného patra, je vytápěn plynovým kotlem, elektřina je již v mědi. Okna jsou původní dřevěná, podlahy – betonová stěrka pokrytá kobercem, PVC, dlažbou. Na střeše jsou betonové tašky – před 10 lety přeloženy.

Zahrada je v klidné části za domem, s ovocnými stromy, skleníkem a zahradním domkem. Dále je u domu kryté parkovací stání s posezením, které je možno z přední a boční části otevřít a užívat jako pergolu.

V Nemošicích nalezneme částečnou občanskou vybavenost, vše ostatní je v blízkých Pardubicích. V blízkosti domu je autobusová zastávka.

V případě zájmu o tuto nemovitost jsem samozřejmě k dispozici.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě jím zvolených kriterií.


Celková cena
6 790 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně právních služeb a provize RK
Ulice
5. května
Město
Pardubice

Kontaktujte svého makléře