Prodej rodinného domu 4+kk s velkou garáží, zahradou, Červený Újezd

K Lípě, Červený Újezd

8 900 000 Kč

Mám zájem

Dovolujeme si vám nabídnout prakticky řešený samostatně stojící rodinný dům v centru obce Červený Újezd, Praha západ. Dům je velmi dobrém technickém stavu, má dostatek úložných prostor a nachází se v oblíbené lokalitě s dobrým spojením do hlavního města.
Dispozice domu je rozložena do dvou nadzemních podlaží s užitnou plochou vnitřních prostor 127m2. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a druhá samostatná místnost využitelná jako druhý obývací pokoj, televizní místnost, případně jako ložnice nebo pracovna. V podkroví domu se nachází dvě prostorné ložnice a hlavní koupelna s vanou.
Dům byl v nedávné době dvakrát rekonstruován. První rekonstrukce proběhla cca před 8 lety, kdy byly v domě vyměněna okna za plastová, byla vyměněna střešní krytina, vybudovány nové koupelny, nová kuchyňská linka a nové plynové topení. V roce 2019 proběhla v domě výměna všech podlah za vinylové, zateplovalo se podkroví domu, měnily se obklady v kuchyni a vedení elektřiny.
Dům je podsklepený, v podzemní podlaží domu se nachází praktické zázemí. Za domem se nachází malá zahrádka 109m2 trojúhelníkového tvaru, která má díky vzrostlému živému plotu dostatek soukromí. Na boku domu je příjemné posezení ve stínu lípy, která roste před domem. K domu patří samostatně stojící garáž pro jeden vůz. Budova garáže je dvoupatrová, kde v patře je velký prostor s okny a elektřinou, který lze využít pro skladování, podnikání, případně jako letní ložnice.
Obec Červený Újezd, která patří pod Prahu západ je velmi oblíbená a dynamicky se rozvíjející, leží 7km západně od hlavního města. Autem je nejlepší spojení z Pražského okruhu, případně přes dálnice D5 a D6. Existuje více objezdových tras i po místních komunikacích. Autobusovými linkami PID se dá pohodlně dojet na metro Zličín za cca 20min. Přímo v obci je mateřská škola, obchod s potravinami, hospoda, řeznictví. Místně příslušná základní škola je ve Svárově, kam lze dojít i pěšky.
Doporučujeme prohlídku!


Celková cena
8 900 000 Kč
Poznámka k ceně
konečná cena včetně provize RK
Ulice
K Lípě
Město
Červený Újezd

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz