Prodej rodinného domu 4+KK ve skvělé lokalitě v blízkosti Benešova.

Struhařov

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v obci Struhařov, okres Benešov. Jedná se o zateplený dřevěný dům, dokončený v roce 2017/2018. Dispozičně se jedná o 4+KK spolu s galerií a technickou místností. Stav objektu je velmi dobrý, což zaručuje bezstarostné bydlení pro nové majitele bez dalších nutných investic. Velkým kladem této nemovitosti je samotná parcela o výměře 1035 m² jehož součástí je zastavěná plocha a nádvoří o výměře 81 m² a dále rozlehlá zahrada o výměře 954 m² s přírodním jezírkem se spousty ovocných stromu, okrasných rostlin a celodenního svitu. Nejkrásnější výhled na zahradu si můžete užívat ze zastřežené terasy.

Celková užitná plocha domu činí 101m² což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a soukromí pro celou rodinu.

Pokud hledáte dům, který splní všechny požadavky pro harmonický život s dětmi, nemusíte hledat dál. Tato nemovitost v obci Struhařov, je právě tím správným místem pro vaši rodinu.

Nemovitost disponuje všemi inženýrskými sítěmi, vyjma plynu. Příjezdová cesta je ve vlastnictví obce. Ohřev vody zajišťuje el. boiler značky Dražice. Pro vytápění je zde v 1.NP zřízeno podlahové vytápění (dvou žílové topné kabely). V hlavní místnosti je zde zřízen otvor pro kamna na tuhá paliva. Komín je betonový (vložkovaný) s průměrem 180 mm. Vstup na pozemek zajišťuje dálkově ovládána el. branka. Střecha je sedlová a obložena betonovou taškovou krytinou. K dispozici je i nově postavený dřevěný domek. Kuchyňská linka disponuje el. troubou a indukcí. Ve spodním patře můžete využít samotnou koupelnou, samotnou toaletu, technickou místnost, dvě ložnice a obývací prostor s kuchyňským koutem. Horní patro obývá galerií a jednou ložnicí.

Ze Struhařova je možné se dostat autobusem jak do Benešova, tak i do hlavního města Prahy. Veškerou občanskou vybavenost najdete v Benešově, který je vzdálený pouhých 5 min autem. V okolí se nachází plno zeleně, klidu a možností nekonečno výletů, které vám muže středočeský kraj nabídnout.

S financováním vám moc rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Pro více informací nebo zájmu o prohlídku, kontaktuje makléře nabídky.


Celková cena
0 Kč
Město
Struhařov

Kontaktujte svého makléře