Prodej rodinného domu s rozsáhlým využitím v obci Škvorec, ul. Husova.

Husova, Škvorec

9 500 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+KK s velkorysou garáží a podkrovním prostorem o celkové ploše 236 m² s pozemkem o výměře 677 m² z čehož samotná zahrada činí 477 m² a zbývajících 200 m² tvoří zastavěná plocha a nádvoří, v obci Škvorec, Praha – východ, ul. Husova.

Dle platného uzemní plánu lze dům adaptovat na patrový dům, kde výška zástavby muže činit 3. nadzemní podlaží nebo 2. nadzemní podlaží a využité podkroví. Případně lze využít stávající stav – 1. nadzemní podlaží s podkrovím, kde pro vás máme vypracovaný projekt se vstupem do podkroví z pracovny. Na podkrovní prostor, kde plocha činí cca 80 m² a na rekonstrukci garáže, kde plocha činí cca 50 m², máme vypracovaný statický posudek a je jen na vás jaké možnosti využijete.

—Podmíněné přípustné využití—
— Drobná výroba v rozsahu stávajících objektů
— Servisy, služby a ostatní drobná podnikatelská činnost
Maximální zastavěnost zde činí 50% z celkové výměry pozemku.

Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě — vodovodní řád + studna, el, plyn, tlaková kanalizace, která se dělala dva roky zpět a internet.

Spodní obytná část bez garáže je po kompletní rekonstrukci, kde užitná plocha činí cca 106 m² s dispozicí 3+KK spolu s technickou místností a šatnou. Ohřev vody a vytápění je zde řešeno plynovým kotlem značky BOSH. K dispozici jsou i kamna na tuhá paliva. Okna jsou plastová, opatřena žaluziemi. Dominantou je i samotný výhled ze zahrady na Škvorec, který máte jak na dlani.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, dopravní obsluhu a nespočet turistických a cyklistických tras. V obci se nachází autobusové spojení, které vás v rámci 10 minutové cesty dopraví do Úval, kde se nachází vlakové nádraží, případně autobusové spojení přímo do Prahy. Na hranici Prahy jste do 10 min.

S Financováním vám moc rádi pomůžeme.
V případě zájmu o prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře nabídky.


Celková cena
9 500 000 Kč
Ulice
Husova
Město
Škvorec

Kontaktujte svého makléře