Prodej rodinného domu v Kunraticích – Praha 4, v ul. Nad Rybníčky.

Nad rybníčky, Praha

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v klidné ul. Nad Rybníčky, Praha – 4 – Kunratice s velkorysým pozemkem o výměře 898 m² vč. zastavěné plochy a vč. garáže o zastavěné ploše 24,5 m². Dispozice domů je rozdělena do 1. podzemního podlaží a 2. nadzemních podlaží.

1.PP – Suterén disponuje 6. místnostmi o celkové výměře 55 m². Nachází se zde technické zázemí (plynový kotel a el. boiler), dílna, obývací místnost, prádelna, sklad a komora spolu s prostornou chodbou propojující všechny neprůchozí místnosti.
1.NP – Nabídne vstupní chodbu, centrální schodiště, které propojuje všechny patra, obývací prostor s krbem s výhledem do zahrady, prostornou kuchyň se zádveřím, samotnou toaletu, koupelnu se sprchovým koutem a chodbu.
2.NP – Zde jsou 3 obývací pokoje se vstupem do půdního prostoru. Celková plocha těchto dvou podlaží čítá 108 m². Dispozičně se jedná o 4+1.

Dům byl dokončen v 50/60 letech. Jedná se o zděnou stavbu, kde tloušťka stěny činí 45 cm, která je pokrytá škrábaným březolitem. Střecha je stanová, opatřena betonovými taškami bramac. Dům má dva komíny (zděné, vložkované) se čtyřmi vývody (využity jsou pouze dva) Ohřev vody zajištuje el. Boiler. Vytápění jde zde řešeno plynovým kotlem a krbovými kamny. Nemovitost disponuje všemi inženýrskými sítěmi. Dále se na pozemku nachází kopaná studna pro zalévání, bazén před rekonstrukcí, venkovní krb a vodní fontána. Na pozemku se nachází plechová dílna o zastavěné ploše 21,5 m². Dům prošel před 15 lety rekonstrukcí — proběhla výměna oken, střechy, kompletní výměna el. vedení a rekonstrukce koupelny. Nabízí se zde možnost aplikovat solární panely.

PENB – není momentálně vyhotoven — proto uvádíme třídu G

Aktuální poplatky činí:
Plyn cca 6.500,-Kč měsíčně
El. cca 4.500,-Kč měsíčně
Voda cca 870,-Kč měsíčně

Kunratice jsou klidná část známé zejména pro množství rybníků a přírodních koupališť – Rybník Šeberák, Hornomlýnský a Dolnomlýnský. V blízkosti se nachází Kunratický les, který nabízí bezpočet možností pro sportovní aktivity, cyklostezek a nekonečno výletů. V bezprostředním okolí je veškerá občanská vybavenost včetně soukromých škol a školek, zdravotního střediska a pošty. Díky napojení na Městský okruh a D1 je zde skvělá dopravní dostupnost – obchodní centrum Westfield Chodov cca 10 min. V peší vzdálenosti se nachází autobusová zastávka.

S financováním vám moc rádi pomůžeme.
Pro zájem o další informace, nebo prohlídku, kontaktujte makléře nabídky.


Celková cena
0 Kč
Ulice
Nad rybníčky
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře