Prodej slunného stavebního pozemku v obci Košátky o výměře 637 m²

Košátky

2 290 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám mírně svažitý slunný stavební pozemek s orientací na jih, umístěný na okraji obce s krásným výhledem do okolní přírody. Celková výměra pozemku je 637 m². Na pozemku je vybudovaná elektrická přípojka a jsou zde připraveny přípojky obecního vodovodu a tlakové kanalizace. Příjezdová cesta je zpevněná, ve vlastnictví obce. Pozemek je oplocený.
Maximální koeficient zastavěnosti je 40%. Dle hlavního využití se jedná o plochy smíšené obytné ve venkovských sídlech, využívané zejména pro venkovské bydlení v rodinných domech, včetně usedlostí s hospodářským zázemím, případně pro kombinaci s nerušící podnikatelskou aktivitou. Výšková regulace zástavby je obecně stanovena na max. 2 nadzemní podlaží s podkrovím. Košátky je menší obec v mírně kopcovité krajině, ze tří stran obklopená lesy. Obcí protéká Košátecký potok.
Vesnice se nachází 30 km od Prahy a 30 km od Mladé Boleslavi, časová dostupnost na Černý Most je autem cca 30min. V místě je dobré spojení autobusem mezi Byšicemi a Benátkami nad Jizerou, alternativně vlakem do Prahy nebo Mladé Boleslavi
Pokud chcete opustit ruch velkoměsta a zachovat si dobrou časovou dostupnost všeho, co Praha skýtá, nabízí se vám unikátní příležitost pro bydlení či rekreaci v těsném sousedství luk a lesů, ve zdravém prostředí, s kvalitní vodou, čistým ovzduším a možností vlastního ekologického hospodaření. V obci Košátky na vás čeká místní obecní hospoda, dětské hřiště, zámek Košátky a muzeum alchymie a perníku. Základní škola a mateřská školka se nachází v obci Byšice, spolu s ostatní občanskou vybaveností.


Celková cena
2 290 000 Kč
Město
Košátky

Kontaktujte svého makléře