prodej souboru nemovitostí k bydlení a stavebního pozemku

Potěhy

6 770 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme prodej souboru nemovitostí k rekonstrukci včetně navazujícího stavebního pozemku 1530 m2. Celková výměra pozemků je 2 990 m2. Větší ze staveb disponuje 308 m2 celkové plochy s možností řady variant úpravy dispozice místností, menší nabízí plochu 106 m2 v dispozici 2+1+půda+sklep k celkové rekonstrukci. Obě stavby mají autonomní připojení a měření elektrické energie, plynu i vody. Katastr bude v blízké budoucnosti digitalizován, proto uváděné výměry jednotlivých pozemků souboru nemovitostí doznají dílčí úpravy.
Objekt stávající zakonzervované restaurace, v KN vedené jako rodinný dům, disponuje 308 m2 celkové plochy s velkým prostorem pro kreativitu autorů návrhů rekonstrukce. Aktuálně je možné využít k bydlení prostor 2+kk o výměře 52 m2, další prostory v přízemí i patře jsou k dispozici pro volné rozdělení podle představ nových majitelů.
Vnější omítky fasády směrem do dvora jsou čerstvě dokončeny. Pozemky, na kterých stavba stojí a navazující mají výměru 1090 m2.
Přilehlý rovinatý pozemek 1530 m2 se samostatným vjezdem lze využít mnoha způsoby-aktuálně slouží jako minigolfové hřiště. Na pozemku je torzo stodoly (250 m2 ). Podle územního plánu je určen pro bytovou výstavbu, samozřejmě je možné ho ponechat jako komfortní klidový prostor vedlejší nemovitosti.
Součástí nabídky je i rodinný dům k rekonstrukci se zachovalým historickým charakterem a oceněníhodným dekorem fasády. Není delší čas obývaný, vyžaduje celkovou rekonstrukci. Nabízí dvě prostorné obytné místnosti, přístavek pro vybudování koupelny, sklep a prostornou půdu vhodnou k rekonstrukci dalších obytných místností. Podlahy jsou betonové (obývací místnost a přístavba) a původní dřevěné. Celková výměra pozemků je 370 m2.
Napojení na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn včetně vlastní studny (realizovaný rozvod užitkové vody).
Nové rozvody vody, plynu, elektřiny a datové rozvody v budově Potěhy 19.
Klidná poloha mimo frekventovanou silnici, přesto velmi dobrá dostupnost Čáslavi a Golčova Jeníkova, základní (1. i 2. stupeň) a mateřská škola, zdravotní středisko s praktickým, dětským i zubním lékařem v obci poskytují obyvatelům příjemné podmínky pro život.


Celková cena
6 770 000 Kč
Město
Potěhy

Kontaktujte svého makléře