prodej souboru nemovitostí

Potěhy

4 390 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme prodej souboru nemovitostí k podnikání. Dominuje mu kompletně zrekonstruovaný objekt (309 m2 celkové plochy) aktuálně upravený jako restaurace. Na sousedním pozemku samostatně stojící dům nabízí 106 m2 k rekonstrukci podle představ nových majitelů plus sklep (10 m2 ). Na pozemku je dále torzo stodoly (250 m2) a zahradní altán (62 m2 ). Současně je možné přikoupit navazující rovinatý pozemek 1262 m2 v zastavitelném území se samostatným vjezdem, který lze využít mnoha způsoby – aktuálně slouží jako minigolfové hřiště, je však možné ho využít pro výstavbu jednoho/dvou rodinných domů. Celková výměra pozemků je 1728 m2 (plus 1262m2 minigolf). Napojeno na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn včetně vlastní studny (realizovaný rozvod užitkové vody po pozemku).
V objektu Potěhy 19 je možné využít plochy 81, 37 a 30 m2 místností pro variantní použití. Nově přistavěné obslužné místnosti (sklady, kancelářské zázemí s denní místností, WC a sprchou, dílna, kryté garážové stání,..) jsou k dispozici bez úprav. V patře je samostatný prostor k odpočinku s WC a sprchou ( 25 m2). Vnitřní prostory jsou pokryty kvalitním internetovým připojením. Příjemné prostředí zajišťuje výkonná klimatizace. V patře najdeme zázemí pro personál se sociálním zařízením (25 m2).
Po rekonstrukci v letech 2011-14 je nová střecha, kompletně vyměněná okna – dřevěná, špaletová s dvojskly, podlahy dlažba, masivní zateplení stropu minerální vatou. Kompletně nové rozvody vody, plynu a datové rozvody, příprava pro zabezpečovací zařízení a instalaci hromosvodu. Vnější omítky fasády směrem do dvora nejsou dokončeny.
Budova č.p. 104 2 + 1 ke kompletní rekonstrukci nebo demolici je částečně podsklepena a nabízí velkorysý půdní prostor k novému využití. Přístavba do dvorního traktu byla realizována v 60. letech min. století. Podlahy jsou betonové (obývací místnost a přístavba) a původní dřevěné. Alternativně nabízí přestavbu pro bytové účely nebo další výrobní/skladovací prostor 106 m2 + 10 m2 sklepa.
Navazující pozemek 1262 m2 je dle územního plánu obce zastavitelné území s potenciálem pro další investici. Vstup na pozemek je možný ze dvora restaurace nebo samostatným vjezdem z obecní komunikace. Cena tohoto pozemku není součástí nabídky.
Potěhy jsou vzdáleny 6 km od Čáslavi, resp. 9 km od Golčova Jeníkova nebo 6 km od zámku Žleby přímo na cyklostezkách, mezi mnoha zajímavými místy pro výlety. Disponují základní školou (1. i 2.stupeň), mateřskou školou, a nabízí zajímavý potenciál při rozšíření obce a výstavbě na vyčleněných pozemcích. V obci je k dispozici Zdravotní středisko s praktickým, dětským a zubním lékařem.


Celková cena
4 390 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize a právních služeb
Město
Potěhy

Kontaktujte svého makléře