Prodej stavebního pozemku v obci Čakovičky, v ul. Dubová, jen pár minut od Prahy

Čakovičky

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

V klidné části obce Čakovičky, která je vzdálená jen pouhých 10 minut autem od Prahy, nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek o velikosti 1208 m². Rovinatý pozemek je situovaný v ulici Dubová.

Pozemek s perfektní dojezdovou vzdáleností do Prahy, umožnuje napojení na vodovodní řád a kanalizaci, el a plyn jsou přivedeny přímo na pozemku, možnost využít i studnu. Dle regulativ obce, se pozemek nachází v aktuálním uzemním plánu jako BM (plochy obytné městského typu), (stavby s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, podsklepené). Dle nového územního plánu, který by měl byt realizovaný v tomto roce v měsících září/říjen, je procento zastavěnosti ve výši 40% (včetně garáže, bazénu, pergol, zahradních domku, apod). Maximální výška hřebene stavby od nivelety komunikace je 8 M. Dle přípustných využití území, lze aplikovat jako vedlejší funkce, administrativní nebo komerční prostory v rámci jednoho rodinného domu. Příjezdová cesta je ve vlastnictví obce.

Nepřípustné využití: Řadové rodinné domy, dvojdomy, obytné domy.

Veškerá občanská vybavenost je v obci Neratovice, která je vzdálená pouhých 5 min autem. V obci Čakovičky, se nachází mateřská školka. V Neratovicích jsou dvě základní školy, několik mateřských škol, obchody, supermarkety, poliklinika a nemocnice. Sportovní areály, tenisové kurty, plavecký bazén, letní koupaliště a spousta dalšího vyžití.

S financováním Vám moc rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si nejlepší nabídku na základě jím zvolených kritérií.
V případě jakýkoliv dotazu nebo zájmu o prohlídku, jsem Vám plně k dispozici.


Celková cena
0 Kč
Poznámka k ceně
Cena k jednání
Město
Čakovičky

Kontaktujte svého makléře