REZERVACE Pronájem 1kk s komorou a sklepem, Pod Vilami, Praha 4 Nusle

Pod vilami, Praha

Informace o ceně u makléře v RK

Mám zájem

REZERVACE Nabízíme k pronájmu byt 1+kk s komorou a sklepem, situovaný v klidné  části Prahy 4-Nusle, v ulici Pod Vilami. Tato nemovitost je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají dlouhodobé bydlení s veškerým potřebným vybavením.

Byt je připraven k nastěhování, zařízený nábytkem (rozkládací sedačka pro pohodlný odpočinek, kuchyňská linka s lednicí, troubou, varnou desko, digestoří a mikrovlnnou troubou). Do koupelny bude doplněna pračka. Ostatní nábytek dle fotodokumentace a 3D skenu. Ohřev vody bojlerem. Další výhodou je zde možnost využití internetu.

Celková podlahová plocha bytu činí 22m² a je umístěn ve 3.nadzemním podlaží, velmi dobře udržovaného cihlového domu s výtahem v mezipatrech a kamerovým systémem zajišťující bezpečnost obyvatel. K dispozici je také sklep o ploše 2m², který poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Také je k dispozici komora, přímo v bytě, pro uložení věcí, které potřebujete mít při ruce.

Orientace bytu na sever zaručuje příjemný chlad v letních měsících.

Okolí nemovitosti:
Je zde veškerá občanská vybavenost, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty, kompletní sítě obchodů, služeb, restaurací, kaváren. Zároveň je zde možnost kulturního vyžití díky dvěma známým divadlům. Nedaleko bytu se nachází Divadlo Na Jezerce. Další možnost navštívit v této lokalitě divadelní představení poskytuje taktéž Divadlo Na Fidlovačce.
Možnost procházek poskytuje nedaleký krásný Park Jezerka a taktéž i Vyšehrad.

Dostupnost dopravy je výborná.

Před osobní prohlídkou si byt můžete projít virtuálně prostřednictvím 3D scanu. Pokud vás byt zaujme, kontaktujte mě, prosím, vyplněním formuláře níže nebo na telefonním čísle (viz kontakty) a naplánujeme osobní prohlídku bytu.


Celková cena
0 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ elektřina a služby související s užíváním bytu, jistota (vratná kauce) a provize RK jeden nájem + DPH
Dispozice
1 + kk
Ulice
Pod vilami
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz