Pronájem atraktivního mezonetového bytu 4+1 v ul. Slovenská, Praha 2

Slovenská, Praha

35 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám pronájem bytu v osobním vlastnictví ve 4. patře bez výtahu v cihlovém domě v srdci Prahy v ul. Slovenská. Udržovaný mezonetový byt s pudní vestavbou, Vám nabízí prostorné 4+1 o celkové výměře 125 m² s perfektním výhledem na Prahu. Vstupní patro je opatřeno bezpečnostními dveřmi a následně obývá dvěma prostornými pokoji s orientaci na jih, kuchyňskou místností s jídelním koutem, samostatnou toaletou, koupelnou s vanou, a spoustu úložným místem. Druhé patro bytu Vám nabízí dva oddělené pokoje s podkrovními okny. Byt je částečně vybavený starožitným nábytkem spolu s klavírem. K dispozici je kuchyňská linka včetně lednice a plynového sporáku. Vytápění a ohřev vody funguje na principu plynového kotle, a pro ovládání je zřízen termostat. Okna ve spodním patře jsou dřevěná, v pudní vestavbě jsou plastová. Měsíční náklady činí cca 7.000,-Kč vč záloh na energie, EL a plyn, kauce činí 40 000 KČ. Nábytek který se nachází v bytové jednotce lze po domluvě nechat.

Okolí domova nabízí plnou občanskou vybavenost, perfektní dopravní spojení hromadnou dopravou, plno kaváren a restaurací. V bezprostřední blízkosti se nachází i základní škola, a mateřská školka. Parkovaní je zde možné v modrých zónách. V pěší vzdálenosti se nachází Bezrucovy sady, Havlíčkovy sady a Heroldovy sady.

V případě zájmu reagujte pouze písemnou odpovědí přímo na inzerci, budu Vás kontaktovat a v případě shody Vám velmi rád nabídnu osobní prohlídku v rámci předem naplánovaného prohlídkového dne.


Celková cena
35 000 Kč za měsíc
Dispozice
4 + 1
Ulice
Slovenská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře