Pronájem bytu 2+kk 54m2

Heřmanova, Praha

24 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v nově zrekonstruované rezidenční budově s výtahem. V luxusní Rezidenci Heřmanova 562, v Praze 7-Holešovicích byly při citlivé rekonstrukci obnoveny původní architektonické prvky fasády a vnitřní výzdoba. Celá přestavba byla realizována s uživatelskými standardy moderní doby. V domě je bezpečnostní systém, rychlý internet, magnetické zámky apod. 

Tato část Holešovic sousedí s Bubenčem a je jednou z nejatraktivnějších čtvrtí Prahy s výraznou uměleckou atmosférou. Nachází se zde Národní Galerie Praha, Veletržní palác a Akademie výtvarných umění. Je to výborné místo pro život ve čtvrti plné obchodů, kaváren, restaurací, bister, kancelářských budov a nejrůznějších služeb. V blízkém okolí je nedávno dokončené obchodní centrum Stromovka, mateřská, základní i střední škola, zdravotnická zařízení a dva rozsáhlé parky. Do pěti minut chůze jsou zastávka metra C Vltavská a zastávky tramvají na Strossmayerovo náměstí, ze kterého je snadná dopravní dostupnost po celé Praze.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a plně vybavenou kuchyňskou linkou, ložnice s vestavěnými skříněmi, předsíně, samostatné toalety, koupelny se sprchovým koutem a pračkou/sušičkou. Vybavení a zřizovací předměty jsou v nejvyšší kvalitě: lité podlahy terazzo, dubové parkety, bílé bezobložkové interiérové dveře, koupelna Senesi. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a odběrné místo bude převedeno na budoucího nájemníka. K bytu náleží sklepní kóje. Po dohodě může být jednotka zařízena dalším nábytkem. Kauce na vybavení a zařízení činí 40 000,- Kč a měsíční zálohy na služby podle počtu osob 3500-4000,- Kč. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.


Celková cena
24 500 Kč za měsíc
Dispozice
2 + kk
Ulice
Heřmanova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře