Pronájem bytu 2+KK o celkové ploše 45,4 m² v novostavbě z roku 2024 v ul. Dobrovolného, Praha 9

Dobrovolného, Praha

18 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme vám pronájem bytu o dispozici 2+KK o celkové výměře 45,4 m² vč. balkonu ve 2. patře v nově postavené novostavby z roku 2024 vč. garážového stání uvnitř budovy. Již při vstupu do bytu vás uvítá prostorná chodba. Velká plastová okna zajišťují dostatek přirozeného světla a vytvářejí tak příjemnou atmosféru, k dispozici jsou i před okenní rolety. Kuchyně je plně vybavena moderními spotřebiči značky BEKO (myčka, lednice, digestoř, trouba, indukce) což z ní činí ideální prostor pro vaření. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem a toaletou. Tento byt disponuje také jedním balkonem, kde si můžete užívat na čerstvém vzduchu. Orientace z hlavní místnosti je jižní. Dále je k dispozici sklep, výtah je samozřejmostí. Aktuální poplatky činí 5.500,-Kč, vč EL. Kauce činí 1 měsíční nájem + provize 1x měsíční nájem + DPH.

Tato nemovitost se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace, školy a veřejná doprava. Díky své výhodné poloze můžete snadno a rychle dosáhnout centra města, ale také si užít klidu a pohody v okolí. V rámci 15 minutové cesty pěšky, se dostanete na metro Rajská Zahrada. V blízkosti se nachází přírodní park Čihalda a rozhledna Doubravka.

V případě zájmu reagujte pouze písemnou odpovědí přímo na inzerci, budu Vás kontaktovat a v případě shody, Vám velmi rád nabídnu osobní prohlídku v rámci předem naplánovaného prohlídkového dne.


Celková cena
18 500 Kč za měsíc
Dispozice
2 + kk
Ulice
Dobrovolného
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře