Pronájem bytu 3+kk 109m2

Mánesova, Praha

50 000 Kč za měsíc

Mám zájem

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+kk, 109m2, v nově zrekonstruované rezidenční budově s výtahem. V celém domě byly při citlivé rekonstrukci obnoveny původní architektonické prvky fasády a vnitřní výzdoba. Celá přestavba byla realizována s uživatelskými standardy moderní doby.

Byt se nachází v jedné z nejatraktivnějších částí Pražských Vinohrad. Vinohrady jsou oblíbená, zelená rezidenční čtvrť v centru města se secesními budovami v pastelových barvách. Jsou známé svými restauracemi s mezinárodní kuchyní, moderními kavárnami a zahradními restauracemi v Riegrových sadech, které jsou v těsné blízkosti domu. Bydlíte pár bloků od stanic metra Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad a za cca 10 minut chůze dojdete na Václavské náměstí.

Interier bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, dvě samostatné ložnice, vstupní hala, dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Náleží k němu technická komora a balkon s výhledem do zeleně vnitrobloku. Vybavení a zřizovací předměty jsou ve vysoké kvalitě: designový nábytek, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna apod. Vytápění je v domě řešeno centrálně. Elektroměr bude převeden na budoucího nájemníka. Měsíční nájemné je 50 000,- Kč a zúčtovatelné měsíční zálohy na služby jsou 5000,- Kč. Kauce na zařízení a vybavení bytu činní 80 000,- Kč. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.


Celková cena
50 000 Kč za měsíc
Dispozice
3 + kk
Ulice
Mánesova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře