Prostorný atypický byt 3+KK o celkové podlahové ploše 195 m2, s terasou, zahradou a velkým sklepem

Karlovotýnská, Rudná

13 950 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt o celkové užitné ploše 195 m2 v malebné obci Rudná u Prahy. Tento atypický byt okouzluje svým architektonickým řešením a luxusním vybavením, které z něj dělá skutečně jedinečné místo k bydlení. Je zde kladen důraz na moderní design a komfortní bydlení, které nabízí prostorné obytné místnosti s velkou terasou a zahradou, ideální pro relaxaci a posezení s rodinou a přáteli. K dispozici jsou také dvě krytá parkovací místa a velký sklep s vinotékou, což poskytuje dostatek úložného prostoru. Detailní dispozice a vybavení bytu je zachyceno v přiložené fotodokumentaci.
Tento byt se může stát jedinečným domovem pro ty, kteří ocení kvalitu, pohodlí a krásu života v klidném prostředí blízko metropole. Může být i vaším novým domovem plným luxusu a pohodlí. Nechte se okouzlit tímto jedinečným prostorem a nezmeškejte tuto vzácnou příležitost, stát se majitelem tohoto impozantního bytu v Rudné u Prahy. Dohodněte si prohlídku a přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
Rudná u Prahy je přívětivé městečko s bohatou historií, nabízí ideální kombinaci klidného venkovského života a pohodlné dostupnosti do centra Prahy. Obklopené je přírodou a zelení. Rudná u Prahy láká milovníky klidného životního stylu, zároveň nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro pohodlný každodenní život. S dostupností a blízkostí kvalitních škol, obchodů a rekreačních možností se Rudná stává žádanou destinací pro ty, kteří hledají harmonii mezi přírodou a moderním životem.


Celková cena
13 950 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Karlovotýnská
Město
Rudná

Kontaktujte svého makléře