Prvorepubliková vila – Praha, Motol

Pod Homolkou, Praha

50 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám prostornou prvorepublikovou vilu, situovanou v žádané lokalitě Praha 5 – Motol, na adrese Pod Homolkou č. p. 62/7.
Tato nemovitost se nachází v samostatné poloze na rohovém pozemku.
Disponuje v současné době třemi bytovými jednotkami, prostorem pro obchod a další přístavbou, kde jsou umístěny kanceláře, které majitelé již 17 let pronajímají stálému nájemci. Jedná se o patrový dům o 3 nadzemních a jednom podzemním podlaží, s dobrou údržbou a zastavěnou plochou 146 m².
Užitná plocha domu činí cca 450 m² a celá parcela je celkem o rozloze 913 m².
Zahrada je již vzrostlá, udržovaná, součástí je břečťanová pergola, místo pro letní kuchyň, grilování, udírnu a také místo pro letní altán a nadzemní zahradní bazén.
Tato vila v současné chvíli slouží k bydlení třem rodinám a k pronájmu nebytových prostor kanceláří.
Může nabídnout také záměr přebudovat celou nemovitost na zónu k podnikání, či bydlení pro vícero bytů než je v současnosti.
Ve stávajícím stavu má nemovitost investiční potenciál k pronájmu minimálně tří bytových jednotek, jednoho menšího obchodu a velmi prostorné přístavby – stávajících kanceláří.
Proběhla zde celková rekonstrukce střechy v roce 2016, podkrovní byt byl nově vybudovaný v roce 1994 a rekonstrukce bytu v 1. nadzemním podlaží proběhla před cca 4 roky.
Nemovitost má výhodnou polohu v klidné oblasti městské části Praha 5 – Motol, nedaleko fakultní nemocnice a sjezdu na Plzeňskou.
Garáž minimálně pro 4 osobní vozy na severní straně a parkovacími místa pro další cca 3-4 vozy skýtá ideální nabídku také pro investory hledající např. sídlo firmy.
Vila je samozřejmě napojena na veškeré hlavní energetické a odpadní sítě.
Vytápění je řešeno následovně: podkrovní byt má elektrické přímotopy a ostatní části domu mohou být vytápěny buď původním kotlem na tuhá paliva, nebo nově zbudovaným plynovým zdrojem.
Dopravní dostupnost je zde velmi dobrá a lze využít veškeré veřejné infrastruktury s bezvadnými příjezdy k domu.
Vjezdy na pozemek jsou vybudovány ze severní strany (garáž pro min. 4 vozy a také západní strany (2-3 parkovací místa).

V případě vážného zájmu o tuto nemovitost mne neváhejte kontaktovat.
Rád Vám sdělím další podrobnosti a v případě shody Vám nabídnu vyhovující termín osobní prohlídky v rámci nejbližšího prohlídkového dne.


Celková cena
50 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je uvedena k jednání.
Ulice
Pod Homolkou
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Radek Koula

Bc. Radek Koula

radek.koula@re-max.cz