Řecko, Zakynthos, pozemky s výhledem na moře a možností výstavby vily

Zakynthos

158 000 Kč

Mám zájem

V exkluzivním zastoupení nabízím na řeckém ostrově Zakynthos pozemek s výhledem na moře a možností výstavby vily až 200 m2 + podsklepení s krásným výhledem na moře. Velikost pozemku 4.514 m2.
Umístění pozemku:
V oblasti, která se nazývá Marathia a je vzdálena asi 30 minut jízdy od města Zakynthos, 20 minut od letiště, 10 minut od vesnice Keri, přístavu Keri a majáku Keri. Moře je vzdáleno 200 m a nejbližší pláž se nachází 1 800 m.
Klima:
Marathia Blue má vynikající podnebí s mírnými jary, horkými léty a mírnými zimami. Modrá obloha, nekonečné výhledy na moře, slunečné dny a příjemné teploty dělají z této oblasti ideální celoroční destinaci.

Kde jsou „marathské modré poklady“?
Oblast Marathia se nachází na jihozápadní straně ostrova Zakynthos. Místo je pozoruhodné svými nádhernými jeskynními mosty uvnitř moře a úchvatnými výhledy na chráněný ostrov Marathonisi nebo tzv. Želví ostrov a Peluso.
V této oblasti je spousta jeskyní, oblázková pláž Oasis ke koupání a mys Marathia s oblíbenou pláží ideální pro šnorchlování.

Je možné vybrat design a velikost vily, kterou bych chtěla/a?
Samozřejmě. I v této fázi rozhodování můžeme pomoci. Vyberte perfektní umístění vily na pozemku, které vám poskytne nejlepší výhled na moře. Spolupracujeme s místním architektem. V nabídce jsou i jiné pozemky v lokalitě a další nemovitosti, domy, vily i komerční restaurace a pod.

Plánujete investici v zahraničí? Kontaktujte makléřku.


Celková cena
158 000 Kč
Poznámka k ceně
cena neobsahuje notářský poplatek a náklady na převod nemovitosti
Město
Zakynthos

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz