Rodinný dům v klidné lokalitě u Prokopského údolí, Praha 5 Holyně

K Zabrkům, Praha

18 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemkem o výměře 748m2 v klidné ulici městské části Holyně. Dům je umístěný v klidné, slepé ulici v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí a přitom v pěší vzdálenosti na nově vybudovanou zastávku linky tramvají.
Dispozice domu je rozložena do dvou nadzemních podlaží, z cca 2/3 je dům podsklepen. Dům lze využívat pro rodinné bydlení – tři ložnice, obývací pokoj, kuchyně, 2x koupelna, případně jako dvougenerační bydlení, kdy v 1. NP je bytová jednotka 2+1 (cca 90m2) a v 2. NP 1+1 (cca 80m2)
Dům je umístěný na pozemku s celkovou výměrou 748m2, vlastní stavba je umístěna na severní hranici pozemku, což zajišťuje maximální oslunění jižně orientované zahrady. Nemovitost je umístěna v mírném svahu s krásným výhledem do Prokopského údolí. Na pozemku je studna, využitelná např. pro závlahu zahrady. Navíc na zahradě nalezneme zděný zahradní domek s oknem
Dům, původně z 50.let, je v dobrém technickém stavu, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Do nemovitosti se pravidelně investovalo, bylo instalováno tepelné čerpadlo vzduch-voda pro vytápění a ohřev teplé vody, zateplovala se konstrukce domu (10cm polystyren), instaloval se nový hliníkový plot směrem do ulice, dřevěná eurookna s předokenními roletami nahradila původní.
V okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost – školy, školky, poliklinika, supermarkety, obchody i restaurace. Spojení MHD do centra Prahy zajišťují tramvaje, alternativně lze využít i autobusové spojení do Radotína nebo Velké Chuchle k vlaku. Doporučujeme prohlídku.


Celková cena
18 490 000 Kč
Ulice
K Zabrkům
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Dita Martínková

Ing. Dita Martínková

dita.martinkova@re-max.cz