Stavební pozemek s projektem pro výstavbu 9 rodinných domů, Bublava

Bublava

8 500 000 Kč

Mám zájem

Stavební pozemek s projektem pro výstavbu 9 samostatných rodinných domů včetně technické infrastruktury (komunikace, chodníky, zpevněné plochy, zásobování vodou, dešťová a splašková kanalizace, zásobování plynem, NN a telefonní kabel), Bublava, Krušné hory. Územní rozhodnutí pro výstavbu 9 rodinných domů a platné stavební povolení ke stavbě komunikace a sítí technické infrastruktury včetně projektu jsou součástí prodeje. Celková výměra 18.954 m2 – projekt se rozkládá na cca 1/2 prodávaného pozemku (část pozemku je vedena územním plánem jako rezerva s potenciálem budoucí výstavby).
Jedná se o komplex 9 rodinných domů (dispozičně 4+kk a 5+kk) s garážemi a venkovním parkovacím stáním. Rodinné domy budou nepodsklepené, přízemní s podkrovím se sedlovou střechou, s garáží a venkovním parkovacím stáním.
Lokalita se nachází v severozápadní části obce, na svahu se západní orientací a navazuje na roztroušenou zástavbu rodinných domů či chalup obce Bublava. Investor může zahájit stavbu. Lze zvažovat též změnu ÚR na 6 domů o třech apartmánech a „penzionu“ o 16 apartmánech – detaily u makléřky. Nemovitost je nabízena formou prodeje 100% podílu s.r.o. vč. všech výše zmíněných dokumentů a projektu, které jsou ve vlastnictví společnosti.
Pro bližší informace volejte makléřku.


Celková cena
8 500 000 Kč
Město
Bublava

Kontaktujte svého makléře

Michaela Masopustová

Michaela Masopustová

michaela.masopustova@re-max.cz